Rezultatyvioje kovoje Rumšiškėse pelnyta aikštės šeimininkų pergalė

Rezultatyvioje kovoje Rumšiškėse pelnyta aikštės šeimininkų pergalė 831

Antrosios gruodžio 15 dienos rungtynės įvyko Rumšiškėse čia susitiko aikštės šeimininkai komanda ,,Rumšiškės“ (5-2) prieš svečius iš Kaišiadorių komandą ,,TPA“(4-4). Rungtynes geriau pradėjo svečiai, kurie daugiausia starto penketo žaidėjų rezultatyvumo dėka bandė pabėgti į priekį ir vienu metu pirmavo 8 taškų persvara, bet nuo momento šeimininkų puolimas atgijo dėka puikiai komandą valdžiusio įžaidėjo Dariaus Surgino,  kuris ne tik puikiai skirstė kamuolius komandos draugams, bet ir pats pelnė taškus. Viso to rezultate  po pirmojo kėlinuko svečiai pirmavo tik 1 taško persvara. Nuo antrojo kėlinuko komanda ,,Rumšiškės“ persvėrė rezultatą savo naudai ir laimėdami du iš trijų likusių kėlinukų  laimėjo ir rungtynes rezultatu 96:88. Šeimininkai su šia pergale žengė tvirtą  žingsnį link pirmojo komandų penketo, kuriame greičiausiai ir bus, o dėl aukštesnių vietų reiks rimtai paplušėti, nes liko du dar rimti varžovai. Tuo tarpu ,,TPA“ liko  vienerios rungtynės, kuriose veikiausiai jie iškovos pergalę ir tai leis komandai taip pat atsidurti stipresniųjų komandų pogrupyje.  Nugalėtojų gretose naudingiausias buvo Lukas Piliponis  (31 tšk., 9/12 dvitaškių, 13 atk. kam.,  5 rez. perd., 7 išprovokuotos pražangos 40  naud. b.). Išskirti reikia ir visai netoli trigubo dublio buvusį Darių Surginą (20 tšk., 7 atk.kam., 11 rez. perd.,  25 naud. b.). Šis žaidėjas atliko tik 3 rezultatyviais perdavimais mažiau nei visa ,,TPA“ komanda ir pakartojo varžovų komandoje žaidžiančio Arūno Kavaliausko  rezultatyvių perdavimų rekordą.  Pralaimėtojų  gretose naudingiausias buvo Ignas Mikulis (39  tšk., 10/13 dvitaškių, 9  atk. kam.,  7 išprovokuotos pražangos,  47 naud. b.). Trečias rungtynes komandoje žaidęs Edgaras Žukauskas pridėjo 23 taškus.