Milžinišką persvarą iššvaistę ,,Žiežmariai" vos išnešė sveiką kailį iš Elektrėnų 696

Sausio 19 dieną kovos persikėlė į Elektrėnus. Čia susitiko jau B pogrupio komandos. Tai aikštės šeimininkai ,,Alternetas“(0-2) prieš svečius ,,Žiežmariai“(2-0). Pirmajame ketvirtyje lygi dviejų varžovų dvikova. Bet antrajame ketvirtyje į aikštelę išėjo tik žiežmariečiai, kurie laimėjo ketvirtį 24:4 ir prieš ilgąją pertrauką susikrovė net 26 taškų pranašumą. Bet po ilgosios pertraukos viskas apsivertė aukštyn kojomis ir žaidimo kontrolę perėmė "AlterNeto" komanda. Likus žaisti 2 minutes aikštelės šeimininkai priartėjo iki minimumo, tačiau žiežmariečiai atlaikė oponentų spaudimą ir šventė ketvirtąją pergalę iš eilės, bei įsitvirtino B grupės pirmoje vietoje. "AlterNeto" komandai tai trečiasis pralaimėjimas iš eilės. Žiežmarių" komandoje pirmais smuikais griežė Laimonas Alionis (31 taškas, 7 atk. kam.) ir komandos kapitonas Tomas Vainoris (9 taškai, 12 atk.kam., 9 rez. perd.). Aikštelės šeimininkų komandoje rezultatyviausiai pasirodė Kristian Mozes, surinkęs 14 taškų.