Raimondas Sadkauskas ant savo pečių išnešė komandą į pergalę prieš „TPA“

Raimondas Sadkauskas ant savo pečių išnešė komandą į pergalę prieš „TPA“ 462

Antrosiose Sausio 15 dienos rungtynėse susitiko aikštelės šeimininkai „TPA“ (5/3) ir svečiai iš Elektrėnų „Bauwerk-Boen“ (6/3). Šios dvi ekipos turnyrinėje lentelėje rikiuojasi viena šalia kitos, užimdamos atitinkamai 6 ir 5 pozicijas. Užimamos pozicijos žadėjo įnirtingą kovą, kokia ji iš tiesų ir buvo. Rungtynes komandos pradėjo susikaupusios. Tiek vieni, tiek kiti sėkmingai rinko taškus. Tik antrojoje ketvirčio dalyje žaidimo vadžias perėmė svečiai, kurie buvo susikrovę 6 taškų pranašumą, tačiau iki kėlinuko pabaigos jo išlaikyti nepavyko. Pirmąjį ketvirtį laimėjo svečiai „Bauwerk-Boen“ rezultatu 23:20. Antrąjį kėlinį sėkmingiau pradėjo aikštelės šeimininkai ir po taiklaus Dariaus Gervicko tritaškio metimo išsiveržė į priekį 26:25. Tiesa neilgam, jau kitoje atakoje Andrius Gumbrevičius grąžino persvarą savo komandai. „TPA“ komanda į tai atsakė 8 sausais taškais ir likus žaisti nepilnas 3 minutes pirmavo 7 taškais (34:27). Ir nors svečiai drausmingai sužaidė kėlinio pabaigą ir buvo išsiveržę į priekį 1 tašku, visgi uoga ant torto tapo taiklus Igno Mikulio tritaškis metimas, kuris sugrąžino trapią persvarą „TPA“ komandai – 41:39. Antrasis ketvirtis baigėsi rezultatu 21:16 aikštelės šeimininkų naudai.
Trečiojo kėlinio pradžioje jautį už ragų griebė svečiai, kurie ne tik išlygino rezultatą (41:41), bet po kelių taiklių atakų susikrovė 5 taškų persvarą (48:43). Į tai tritaškiu metimu atsakė Saulius Venskus (45:48). Tačiau po kelių minučių atkarpą geriau sužaidė „Bauwerk-Boen“ ir susikrovė sau 10 taškų persvarą (56-46). „TPA“ kolektyvas nenuleido rankų ir nepaleido savo varžovų, buvo priartėję iki 4 taškų, bet ketvirčio pabaigoje apie save priminė Mantas Meidus, kuris kėlinį baigė taiklia tolima bomba. Po šio metimo švieslentėje degė – 56:63 „Bauwerk-Boen“ naudai.
Skirtumas po trijų kėlinių intrigos rungtynėse nenužudė, bet tai bandė padaryti „Bauwerk-Boen“ komanda, kurie sužaidė sėkmingą atkarpą ir padidino persvarą iki 13 taškų (71:58). Norėdami pakeisti rungtynių eigą „TPA“ komanda privalėjo sėkmingai užpulti. Būtent tai jiems ir pavyko. 3 tritaškius pataikė taikliarankis Darius Gervickas, dar kelis taškus pridėjo kiti komandos draugai ir likus žaisti 2 su pusė minutės, rezultatas tapo lygus 74:74. Likus žaisti 1 minutę komandos pradėjo baudų metimų loteriją. Čia puikiai pasirodė vienas „Bauwerk-Boen“ komandos lyderių Raimondas Sadkauskas, kuris sumetė 4 baudų metimus ir dar pridėjo labai svarbų tritaškį metimą. Ir nors „TPA“ komanda dar kabinosi į rungtynes, visgi jiems teko pripažinti oponentų pranašumą rezultatu 81:84 (20:23, 21:16, 15:24, 25:21).
Po šių rungtynių norėtųsi išskirti „Bauwerk-Boen“ komandos atstovą Povilą Makūną, kuriam tai buvo vos antrosios rungtynės šį sezoną. Sezono pradžią jis praleido dėl traumos. Povilas buvo svarbi jėga po krepšiu (8 atk. kam.). Tiesa, tikrai ne prasčiau pasirodė ir Povilo oponentas iš „TPA“ komandos – Martynas Vengalis, kuris atkovojo 12 kamuolių, tai geriausias rezultatas šiose rungtynėse.

Naudingiausiai šiose rungtynėse pasirodė energingasis „Bauwerk-Boen“ komandos lyderis Raimondas Sadkauskas. Jis surinko net 45 naudingumo balus.

TPA“ komandoje pasižymėjo: Darius Gervickas 25 tšk. (6/11 trit. met., 7 išpr. praž., 23 naud. b. per 40min. ), Ignas Mikulis 16 tšk. (3 per. kam., 4 kl., 9 išpr. praž.), Martynas Vengalis 11 tšk. (12 atk. kam., 19 naud. b.).
Bauwerk-Boen“ komandoje pasižymėjo: Raimondas Sadkauskas 28 tšk. (10/10 baud. met., 8 atk. kam., 7 rez. perd., 9 išpr. praž., 45 naud. b.), Povilas Makūnas 18 tšk. (9 atk. kam., 6 kl.), Andrius Gumbrevičius 9 tšk. (4 per. kam.).