R. Sadkauskas aikštelėje – pergalė „Bauwerk-Boen“ kišenėje

R. Sadkauskas aikštelėje – pergalė „Bauwerk-Boen“ kišenėje 531

Kovo 27 dieną, Elektrėnų profesinio mokymo centre, susitiko dvi Elektrėnų miesto komandos. Šiose rungtynėse aikštelės šeimininkais buvo „PGT“ (0/4), o svečių teisėmis žaidė „Bauwerk-Boen“ (4/0). Šios komandos varžosi B grupėje. Rungtynės vyko savaitės viduryje – trečiadienį, tad ši diena tikrai nėra palanki komandoms, norint surinkti gausias pajėgas. „PGT“ komanda atvyko vos šešiese ir be savo lyderio Konstantino Bakanovo, o „Bauwerk-Boen“ atvyko septyniese, tačiau jų komanda „ant popieriaus“ atrodė grėsmingiau. Ir nors sąraše nebuvo puikią sportinę formą demonstruojančio Povilo Makūno, į šias rungtynes atvyko dvi grėsmingos „Bauwerk-Boen“ personos – Raimondas Sadkauskas ir Karolis Jovaiša.

Rungtynes jau nuo pirmų minučių į savo rankas paėmė svečiai. Ir nors „PGT“ komandai puolime sekėsi neblogai, gynyboje jie nespėjo paskui jaunesnius „Bauwerk-Boen“ žaidėjus ir pirmąjį ketvirtį pralaimėjo rezultatu 19:26. Antrajame vaizdas aikštelėje nesikeitė, svečiai ir toliau didino savo pranašumą ir laimėjo antrąjį ketvirtį rezultatu 28:17, kas leido padidinti savo pranašumą iki 18 taškų. Į ilgąją pertrauką komandos išėjo švieslentėje degant rezultatui 54:36 svečių naudai.

Po ilgosios pertraukos grįžus į aikštelę „Bauwerk-Boen“ komandos vyrukai toliau tęsė savo pradėtus darbus, o vis labiau nuovargį jaučiantys „PGT“ žaidėjai negalėjo nieko pastatyti prieš nuostabiai rungtyniaujantį Raimondą Sadkauską. Trečiąjį ketvirtį svečiai laimėjo rezultatu 25:15. Prieš ketvirtąjį kėlinį skirtumas buvo nepadoriai didelis – 28 taškai, tad rungtynių nugalėtojas jau buvo aiškus. Tad paskutinės 10 minučių buvo formalumas ir beliko atsakyti į kelis klausimus, kurie labiau rūpėjo žiūrovams – ar bus pelnytas šimtasis taškas ir kur yra Raimondo Sadkausko ribos? Ketvirtasis kėlinys buvo smagus reginys žiūrovams, jis baigėsi ypač rezultatyviai – 31:26, laimėjo vėl gi svečiai. Bendras rungtynių rezultatas 77:110 (19:26, 17:28, 15:25, 26:31). Tad, šimtukas buvo. Apie Raimondo ribas - kitoje pastraipoje.

Skaičiai: abi komandos metė identišką dvitaškių ir tritaškių skaičių, tiesa pataikymas skyrėsi, kas atsispindi ir rungtynių rezultate. Bet apie komandų pasiekimus nekalbėkime. Visų akys krypsta į žvėriškai žaidžiantį Raimondą Sadkauską, kuris pelnė 32 taškus, dvitaškius mesdamas 75% taiklumu (12/16), atkovojo 12 atšokusių kamuolių, atliko net 13 rezultatyvių perdavimų, perėmė 9 kamuolius. Įspūdingas pasirodymas.

Naudingiausiai pasirodė, jau apdainuotas, „Bauwerk-Boen“ komandos atstovas Raimondas Sadkauskas, kuris surinko net 56 naudingumo balus. Tai yra geriausias pasirodymas šiame EKKL sezone.

„PGT“ komandoje pasižymėjo: Erikas Sinkevičius 30 tšk. (10/18 dvit. met., 4/4 baud. met., 17 atk. kam., 7 kl., 35 naud. b.), Eligijus Ašmena 20 tšk. (10/18 dvit. met.), Visvaldas Ašmena 12 tšk. (5 rez. perd., 10 kl.).

„Bauwerk-Boen“ komandoje pasižymėjo: Raimondas Sadkauskas 32 tšk. (12/16 dvit. met., 12 atk. kam., 13 rez. perd., 9 per. kam., 56 naud. b.), Karolis Jovaiša 28 tšk. (12/17 dvit. met., 26 naud. b.), Donatas Grajonis 24 tšk. (5/6 dvit. met., 5/6 baud. met., 28 naud. b.).

Rungtynių akimirkos (Titas Pacauskas): [nuotraukų galerija]