Prasideda 2019-2020 metų sezonas!

Prasideda 2019-2020 metų sezonas! 571

Prasideda 3-asis jungtinis Elektrėnų-Kaišiadorių krepšinio lygos sezonas. Šiame sezone savo jėgas išbandys 12 komandų – Vievio KK „Žiedas“, SK „Centauras“, „Sporto centras“ (visos iš Elektrėnų savivaldybės), KK „Roda“, KK „Statyba“, „TPA-Elmenhorster“, KK „Žiežmariai“, „Megalinija“, KK „Rumšiškės“, „Žemkausta-Alvameta“, „Kaišiadorys ŠSPC-Savex“, KK „Vytis“ (visos iš Kaišiadorių savivaldybės).

Čempionato eiga:

1 etapas: komandos tarpusavyje sužais 1 rato sistema po kurio pasiskirsčiusios į A ir B grupes papildomai varžysis 1 rato sistema atskirose grupėse pagal iš anksto sudarytą tvarkaraštį.

2 etapas: į šį etapą pateks 8 geriausios lygos komandos – visos iš A grupės ir 2 geriausios iš B grupės. Ketvirtfinalyje komandos žaidžia iki 2 pergalių. Komandos nepatekusios į ketvirtfinalį varžosi mažojoje taurėje. Mažosios taurės pusfinalio etape komandos žaidžia iš 2-jų rungtynių skirtumo.

Finalinis etapas: didžiosios taurės FINAL 4 metu komandos žaidžia dvejas rungtynes: pusfinalį ir atitinkamai dėl 3 arba 1 vietos.

Taip pat vyks ir EKKL Taurės turnyras. Jame dalyvaus komandos po pirmojo rato užėmusios 1-8 vietas. Naujovė EKKL Taurės turnyre! Ketvirtfinalio ir pusfinalio poros paaiškės po burtų traukimo. Ketvirtfinalyje į pirmą burtų krepšelį pateks 1-4 vietas turnyrinėje lentelėje užėmusios komandos, į antrą – 5-8 vietas užėmusios komandos. Pusfinalio poros bus traukiamos iš bendro krepšelio.

Vasarą komandos ne tik ilsėjosi – tarp komandų įvyko savotiškų mainų, įdomiausi būtų šie:

Mantas Morkūnas – iš KK „Vytis“ į KK „Statyba“

Kazimieras Motiekaitis – iš KK „Statyba“ į „TPA-Elmenhorster“

Aivis Radlinskas – iš KK „Vytis“ į „Megalinija“

Lukas Aleksiūnas – iš KK „Roda“ į „Megalinija“

Danielius Baslyk – iš SK „Centauras“ į KK „Rumšiškės“

Arvydas Ivanauskas – iš KK „Statyba“ į KK „Rumšiškės“

Lukas Jančiauskas – Iš SK „Centauras“ į KK „Žiedas“

Matas Cibulskis – iš KK „Vytis“ į „Kaišiadorys ŠSPC-Savex“

Tarpsezonyje įvyko ne tik įdomių perėjimų, bet yra ir keletas sugrįžimų. Vienas iš tokių – puikiai kaišiadoriečiams pažįstamas Mantas Jonikas, kuris vasarą mūsų kraštą garsino visoje Lietuvoje dalyvaudamas triatlono varžybose. Taip pat į oficialias varžybas grįžta Elektrėnų „Sporto centro“ komanda, kurios pagrindą sudarys praėjusių metų EKKL dalyvių „Bauwerk-Boen“ ir „PGT“ žaidėjai.

Visiems rezultatyvių rungtynių ir gerai praleisto laiko, naujajame sezone!


‹ atgal
svetainiu kurimas EKKL © 2020

uždaryti