Potencialių FINAL 4 dalyvių dvikovą išvykoje laimėjo KK "Roda"

Potencialių FINAL 4 dalyvių dvikovą išvykoje laimėjo KK "Roda" 427

Gruodžio 2 d. Žiežmariuose įvyko antros tos dienos 7 turo rungtynėse tarp šeimininkų KK "Žiežmariai" (4-2) ir svečių KK "Roda" (7-0) ekipų. Kiek geriau pirmajame kėlinyje puolime sužaidę "Rodos" krepšininkai atrodė jau nubėgs į priekį, tačiau suaktyvinę gynybą ir pagerinę puolimą (daugiausia Tomo Vainorio pastangomis aut. past.), šeimininkai įgijo trapią trijų taškų persvarą (37:34) pasibaigus antram rungtynių kėliniui.  Nors rungtynės nebuvo labai patrauklios žiūrovų akiai, tačiau emocijų buvo tiek iš susirinkusių aistruolių, tiek iš abiejų komandų pusių. Trečiajame kėlinyje nieko svarbaus neįvyko - abi komandos dažniausiai keitėsi taikliai metimiais ir demonstravo lygų tempą. Ketvirtasis kėlinys tapo visišku krachu šeimininkams - netaiklūs metimai, skuboti sprendimai, nesutvarkyta gynyba, ypač prieš Gediminą Marčiukaitį, leido svečiams atsiplėšti ir privertė antrą kartą kapituliuoti iš eilės rezultatu 55:66 (11:18, 16:6, 17:17, 11:25).

Viena iš KK "Žiežmariai" pralaimėjimo priežasčių  - nesėkmingas  vieno komandos lyderių Luko Jurkevičiaus žaidimas.

Rezultatyviausiai KK "Žiežmarių" ekipoje žaidė Tomas Vainoris (19 tšk., 10 at. kam., 30 naud. b.) ir Arvydas Pūras (15 tšk., 5 rez. perd.).

Tomo Čiupo komentaras: "Pirmoji rungtynių pusė buvo daugiau gynybinio pobūdžio. Kol priešininkai gynėsi zonine gynyba, rinkom taškus ir krovėmės pranašumą, vėliau varžovai pakeitė gynybos sistemą, mes neatsikovojom kelių svarbių kamuolių gynyboje, padarėm per daug neatleistinų klaidų ir tragiškai atakavom iš tolimos distancijos, visi šie faktoriai ir lėmė pralaimėjimą. Varžovas buvo labai stiprus, bet pažadu, kad kitą kartą reabilituosimės".

KK "Roda" ekipoje išsiskyrė 28 naudingumo balus ir dvigubą dublį surinkęs Karolis Kursevičius - 18 tšk., 16 at. kam. ir Lukas Aleksiūnas (18 tšk., 11 at. kam.  - 22 naud. b.)

KK "Roda" Komandos vadovo - Giedriaus Mikuckio komentaras: "Rungtynės, kurios turėjo patikti žiūrovams, bet ne treneriams. Pirmaujanti komanda keitėsi daug kartų. Pradžioje turėjome persvarą, vėliau paleidom varžovus ir reikėjo vytis, o tą padaryti žaidžiant septyniese buvo labai sunku. Prastai pataikėm tolimus metimus, bet laimėjom dėka geros gynybos ir gerų trenerio (G.Kandratavičiaus) sprendimų. Ketvirto kėlinio pabaigoje puikiai sužaidė patyręs įžaidėjas G.Marčiukaitis, pataikė labai svarbius metimus ir tai padėjo išsaugoti persvarą. Dėkojam varžovams už gerą kovą. Ačiū mūsų vyrams, kurie septyniese kovojo puikiai!