Po ilgosios pertraukos SK „Centauras“ perlaužė rungtynes ir įveikė KK „Žiedas“ komandą 537

Balandžio 2 dienos vakarą įvyko dar vienerios EKKL II etapo rungtynės. Dvikova vyko Vievio gimnazijos sporto salėje. Čia aikštelės šeimininkai KK „Žiedas“ (3/2) priėmė svečius iš Elektrėnų SK „Centauras“ (4/1). Komandos varžosi B grupėje, tačiau tai tikrai nesumenkina komandų ir kova būna tokia pati atkakli ir įdomu kaip ir A grupėje.

Rungtynes geriau pradėjo KK „Žiedas“, kurie sužaidus 6 minutes pirmavo rezultatu 11:2. Kaip gerai pradėjo, taip gerai ir pabaigė ketvirtį – KK „Žiedas“ pirmąsias 10 minučių laimėjo rezultatu 15:8. Pirmasis kėlinys vyko nervingai ir komandoms sekėsi sunkiai rinkti taškus. Antrasis kėlinys vyko visai kitokiu scenarijumi. Sužaidus 5 minutes SK „Centauras“ pavijo varžovus ir išlygino rezultatą 18:18. Antrąją kėlinio dalį rezultatyviau sužaidė aikštelės šeimininkai, kurie susigrąžino pranašumą. Antrasis kėlinys baigėsi lygiu rezultatu 23:23, bendras rezultatas po dviejų kėlinių – 38:31 aikštelės šeimininkų naudai.

Antrasis kėlinys suteikė pasitikėjimo savo jėgomis jauniesiems SK „Centauras“ žaidėjams, kurie grįžę po ilgosios pertraukos užpuolė varžovus nepasiruošusius ir sužaidus 3 minutes jau pirmavo 1 taško skirtumu (43:42). Ir nors aikštelės šeimininkai stengėsi atsakyti į varžovų atakas, ketvirčio pabaigą geriau sužaidė svečiai ir išsiveržė į priekį rezultatu 63:60. Ketvirtajame kėlinyje SK „Centauras“ tęsė pradėtus darbus, sužaidus 4 minutes jau pirmavo dviženkliu skirtumu (73:62). Nemažindami apsukų, likus žaisti 3 minutes, skirtumas išaugo iki 20 taškų (90:70). Rungtynės baigėsi rezultatu 70:90 (15:8, 23:23, 22:32, 14:27), SK „Centauras“ naudai.

Skaičiai: SK „Centauras“ taikliau realizavo tolimus metimus – 33% prieš 27%. Taip pat geriau grūmėsi po krepšiais ir sugriebė 49 atšokusius kamuolius, kai KK „Žiedas“ atkovojo 36. Ir nors aikštelės šeimininkai geriau dalinosi kamuoliu, atlikdami 17 rezultatyvius perdavimus, prieš 11 SK „Centauras“, svečiai buvo agresyvesnis ir išprovokavo daugiau varžovų pražangų (21 prieš 13).

Naudingiausiai šiose rungtynėse pasirodė KK „Žiedas“ atstovas Mindaugas Stoškus, kuris surinko 30 naudingumo balų.

KK „Žiedas“ pasižymėjo: Mindaugas Stoškus 21 tšk. (9/14 dvit. met., 11 atk. kam., 30 naud. b.), Marijus Kameneckas 14 tšk., Rytis Kameneckas 13 tšk..

SK „Centauras“ pasižymėjo: Nerijus Kaminskas 21 tšk. (8 atk. kam., 19 naud. b.), Haroldas Norvaišas 17 tšk. (14 atk. kam., 27 naud. b.), Danielius Baslyk 17 tšk. (6 atk. kam., 5 rez. perd., 25 naud. b.), Lukas Jančiauskas 12 tšk. (13 atk. kam., 23 naud. b.).

Rungtynių vaizdo transliacija: [vaizdo įrašas]

Rungtynių akimirkos (Titas Pacauskas): [nuotraukų galerija]