Pirmosiomis minutėmis pabėgę SK „Centauras“ jaunuoliai laimėjo prieš KK „Vytis“

Pirmosiomis minutėmis pabėgę SK „Centauras“ jaunuoliai laimėjo prieš KK „Vytis“ 528

Kovo 24 dieną įvyko dar vienos EKKL II etapo rungtynės. Ankstyvoje dienos dvikovoje pečius surėmė aikštelės šeimininkai KK „Vytis“ (0/4) ir svečiai iš Elektrėnų SK „Centauras“ (3/0). Kadangi komandos yra vienos jauniausių lygoje ir žaidėjų dar nevaržo šeimyniniai rūpesčiai, tai komandos į savaitgalio rungtynes delegavo ypač gausias pajėgas. Tad laukė rimta augančių lygos talentų dvikova.

Rungtynes labiau susikaupę pradėjo svečiai, kurie per pirmąsias 2 minutes pelnė 10 sausų taškų ir jau turėjo dviženklį pranašumą (10:0). Per pirmąsias 10 minučių SK „Centauras“ išlaikė pranašumą savo pusėje ir laimėjo pirmąjį ketvirtį rezultatu 27:21. Ir nors pirmojo kėlinio pabaigoje KK „Vytis“ sumažino atsilikimą nuo varžovų, prasidėjus antrajam svečiai ėmė didinti skirtumą, kuris greitai tapo dviženkliu. O antrajame kėlinyje likus žaisti 3 minutes, komandas jau skyrė 20 taškų (50:30). Antrojo kėlinio pabaigą šiek tiek geriau sužaidė aikštelės šeimininkai, tačiau tai tikrai nedžiugino, nes antrasis kėlinys pralaimėtas rezultatu 30:18, o skirtumas po dviejų kėlinių buvo 39:57 svečių naudai.

Antroji rungtynių pusė prasidėjo taikliu aikštelės šeimininkų tritaškiu metimu, kuris leido sumažinti skirtumą iki 15 taškų, tačiau tai vienintelis saulės spindulys KK „Vytis“ pusėje. Trečiasis kėlinys buvo daugiau puolamojo stiliaus, abi komandos keitėsi sėkmingomis atakomis, o ketvirtis baigėsi rezultatu 20:22, laimėjo SK „Centauras“. Prieš paskutinį ketvirtį svečiai pirmavo rezultatu 79:59. Tad ketvirtasis kėlinys buvo tik formalumas. Galima pasidžiaugti, kad KK „Vytis“ vyrukai nenuleido rankų ir laimėjo bent vieną ketvirtį iš keturių (23:20). Rungtynės baigėsi rezultatu 82:99 (21:27, 18:30, 20:22, 23:20), laimėjo svečiai.

Skaičiai: labai ryškus skirtumas tarp komandų matosi po krepšiais. Čia kovą laimėjo SK „Centauras“, elektrėniškiams pavyko atkovoti net 72 atšokusius kamuolius, kai KK „Vytis“ sugriebė tik 49. Taip pat svečiai žaidė labiau komandinį ir organizuotą žaidimą, atliko 22 rezultatyvius perdavimus, kai aikštelės šeimininkai atliko perpus mačiau – 11.

Naudingiausiai šiose rungtynėse pasirodė, kiek neįprastą trigubą dublį užfiksavęs, KK „Vytis“ atstovas Aivis Radlinskas, kuris surinko 31 naudingumo balą.

KK „Vytis“ pasižymėjo: Aivis Radlinskas 30 tšk. (11/18 baud. met., 10 atk. kam., 13 išpr. praž., 31 naud. b.), Mantas Morkūnas 19 tšk. (14 atk. kam., 6 išpr. praž.), Antanas Radlinskas 13 tšk. (7 išpr. praž.).

SK „Centauras“ pasižymėjo: Mantas Taravuras 21 tšk. (6/12 trit. met.), Lukas Jančiauskas 18 tšk. (10 atk. kam., 27 naud. b.), Danielius Baslyk 11 tšk. (12 atk. kam., 6 rez. perd., 23 naud. b.).

Rungtynių akimirkos (Antanas Radlinskas): [nuotraukų galerija]