Pirmosiose 2018 metų EKKL rungtynėse Elektrėnų ,,PGT" nepagailėjo Vievio ,,Žiedo" 209

Po šventinės pertraukos į krepšinio aikštelę grįžta EKKL kovos. Pirmosiose IX turo rungtynėse susitiko greta turnyrinėje lentelėje žengiančios komandos. Aikštelės šeimininkai Elektrėnų ,,PGT"(2-6) priėmė svečius iš Vievio komandą ,,Žiedas"(3-5). Pirmoje rungtynių pusėje vyko lygi kova taškas į tašką kaip ir dera greta žengiančioms komandoms. Po dviejų kėlinukų ,,PGT" buvo priekyje vos 3 taškais. Antrojoje pusėje daugiau jėgų išsaugoję ir vienu žaidėjų daugiau ant atsarginių suoliuko turėję  elektreniškiai  ,,nurūko" į priekį ir iškovojo solidžią pergalę galutiniu rezultatu 95:62 kas leido turnyrinėje lentelėje pakilti laipteliu aukščiau už oponentus iš Vievio. Naudingiausias nugalėtojų gretose buvo Visvaldas Ašmena, surinkęs solidų ir gan retai čempionate pasitaikantį trigubą dublį( 10 taškų, 10 rezultatyvių perdavimų bei 14 atkovotų kamuolių. Svarbu paminėti, kad tai šis žaidėjas padarė žaisdamas tik antras rungtynes šių metų čempionate. Pralaimėjusiems Lukas Kameneckas įmetė 20 taškų , taip sužaisdamas rezultatyviausias savo sezono rungtynes.