Pirmoji ,,Vienybės" lygos savaitė: daugiau pergalių EKKL pusėje

Pirmoji ,,Vienybės" lygos savaitė: daugiau pergalių EKKL pusėje 918

Kovo 4-5 dienomis sužaistos dar keturios ,,Vienybės" taurės varžybos. Trys  vyko Jonavoje ir vienos Kaišiadoryse. Po šios savaitės tampa aišku, kad pirmąją savaitę daugiau pergalių iškovojo EKKL komandos. 

Debiutas prisvilo. Tai nutiko trečiąjai pagal pajėgumai EKKL komandai ,,Rumšiškės", kuri pirmosiose savo  rungtynėse  ,,Vienybės" lygos Didžiojoje taurėje   Jonavoje susitiko su aikštės šeimininkų komanda ,,Dumsiai", kuri šiuo metu yra pirmoji JKML komanda.  Pirmųjų beveik  trijų minučių atkarpą vedami rezultatyvaus Arvydo Ivanausko žaidimo 13:1 laimėjo rumšiškėnai. Tai  buvo ,,šaltas dušas" jonaviečiams, kurie  sekančių dar trijų minučių atkarptą laimėjo 12:0 ir beveik pavijo varžovus, o iki kėlinio galo  įsiveržė į priekį ir po pirmojo kėlinuko pirmavo trapia 2 taškų persvara. Nuo antrojo kėlinio ,,Dumsiai" įjungė aukščiausią persvarą ir su lyg kiekviena rungtynių minute tik tolo nuo varžovų,  kol galiausiai iškovojo pergalę triuškinančiu galutiniu rezultatu 104:64. Pralaimėtojų komandoje naudingiausias  buvo  Arvydas Ivanauskas (22 tšk., 6 rez. perd.,  21 naud. b.). Mindaugas Čižauskas pridėjo 16 taškų. 

Daugiau informacijos: http://www.jkml.lt/rezultatai/642
 
Startavo galingai. Taip savo pirmosiose rungtynėse ,,Vienybės" lygos Didžiojoje taurėje sužaidė  šiuo metu antroji pagal pajėgumą EKKL komanda  ,,Žiežmariai", kuri išvykoje susitiko su trečiąja pagal pajėgumą JKML komanda ,,Fortūna". Šios rungtynes nuo pat pradžiu galingu puolimu pradėjo svečių komanda kuri  gražiu komandiniu ir  rezultatyviu žaidimu jau po pirmojo kėlinuko įgijo dviženklę 12 taškų persvara. Likusius tris rungtynių kėlinukus taip pat laimėjo žiežmarieičiai, kurie ir iškovojo gan lengvą pergalę rezultatu 96:74. Pergalę daugiasia lėmė net 30 šios komandos rezultatyvių perdavimų ir beveik 61 procento taiklumu mesti dvitaškiai.  Nugalėtojų  komandoje naudingiausiai sužaidė ne taip toli keturgubo dublio buvęs Arvydas Pūras (31 tšk., 8 atk. kam., 8 rez. perd.,  7 perimti kamuoliai, 7/19 tritaškių., 38 naud. b.). Po 26 naudingumo balus surinko Tomas Vainoris ir Evaldas Kocys. Labai naudingai sužaidė ir Rokas Ašmena (6 tšk., 11 atk. kam., 15 naud.b). 
 
  Daugiau informacijos : http://www.jkml.lt/rezultatai/643

Sunkiausia EKKL komandos pergalė. Tokią pergalę savo pirmosiose ,,Vienybės" lygos Didžiosios taurės  varžybose iškovojo šiuo metu pirmoji pagal pajėgumą EKKL  komanda iš Kaišiadorių,,IDIP-Žemkausta", kuri išvykoje susitiko su ketvirtąja pagal pajėgumą JKML ,,Tarp Žemės ir Dangaus". Šias rungtynes geriau pradėjo trijų starto penketo žaidėjų į priekį vedama šeimininkų komanda, kuri po pirmosios dalies įgijo dešimties taškų persvarą. Trečiajame kėlinyje žaidimas apsilygino, tačiau inciatyvą toliau savo rankose laikė  ,,Tarp Žemės ir Dangaus" kurios persvara pasibaigus trečiąjam ketvirtčiui sumažėjo perpus ir buvo 5 taškai. Ketvirtajame kėlinyje ,,IDIP-Žemkausta" kilo į lemiamą šturmą ir ne kartą šiame kėlinyje išlygino rezultatą ir net įsiveržė į priekį, tačiau rungtynių likimas sprendėsi paskutinėmis ketvirtojo kėlinio sekundėmis. Rezultatui esant lygiam ir iki rungtynių pabaigos likus 3 sekundes kaišiadoriečių komandos žaidėjas Audrius Ščerba įmetė dvitaškį ir išvedė savo komandą į priekį. Jonaviečių  komanda dar bande gelbėtis, tačiau irgi kaišiadoriečio  Edgaro Žukausko tritaškis buvo netaiklus ir pergalę galutiniu rezultatu 73:71 iškovojo ,,IDIP-Žemkausta". Nugalėtojų  komandoje naudingiausiai sužaidė Lukas Martinkus  (25 tšk., 6 rez. perd.,  7 išprovokuotos pražangos, 29 naud. b.). 16 taškų pridėjo kaišiadorietis Lukas Aleksiūnas. 

Daugiau informacijos: http://www.jkml.lt/rezultatai/644

Pergalingas startas. Taip ,,Vienybės" lygos Mažojoje taurėje  startavo EKKL lygos debiuntantai ,,Fotokos", kuri namuose,  Kaišiadoryse susitiko su svečiais iš Jonavos ,,Sbetonas". Rungtynes žymiai geriau pradėjo daugiausia Tomo Šalnos rezultatyvmo vedami šeimininkai, kurie jau po pirmojo rungtynių kėlinuko įgijo gan solidžią 17 taškų persvarą. Antrajame kėlinyje veikiausiai atsigavę po kėlionės į Kaišiadoris,  geriau žaisti pradėjo svečiai, kurie daugiausia naudingo  Luko Armono žaidimo dėka  laimėjo tiek šį, tiek trečiąjį kėlinį priartėjo prie šeimininkų iki minimalios vieno taško persvaros ir nusiuntė komandas nugalėtojo klausimą spręsti ketvirtajame kėlinyje. Šiame kėlinyje savo sirgalių palaikoma komanda ,,Fotokos" sužaidė geriau ir laimėję trečiajį kėlinuką aštuonių taškų persvara iškovojo galutinę pergalę rezultatu 100:91. Nugalėtojų  komandoje naudingiausiai sužaidė Tomas Šalna  (53  tšk., 11 išprovokuotų pražangų.,  44 naud. b.) ir Mantas Morkūnas (26  tšk., 20 atk. kam., 44 naud. b.). Tomui Šalnai tai buvo rezultatyviausios ir naudingiausios sezono varžybos imant visus turnyrus kur šį sezoną komanda žaidė.  

Daugiau informacijos: http://www.jkml.lt/rezultatai/638

Rungtynių akimirkos: https://www.facebook.com/media/set/?vanity=ekrepsinis&set=a.2145669625630351 (Antanas Radlinskas). 


‹ atgal
svetainiu kurimas EKKL © 2023

uždaryti