,,PGT" nepasigailėjo KK ,,Vytis" jaunuolių

,,PGT" nepasigailėjo KK ,,Vytis" jaunuolių 291

Antrose vakaro rungtynėse silpnesniųjų pogrupyje susitiko aikštės šeimininkai KK ,,Vytis"(0-2) bei svečiai iš Elektrėnų ,,PGT"(1-1). Rungtynes abi komandos pradėjo labai vangiai ir nerezultatyviai, kas lėmė kad po pirmojo kėlinio švieslėntejė degė skaičiai 12:4 svečių naudai. Antrame kėlinyje ,,PGT" vedami į priekį Vaido Jukavičiaus įjungė aukštesnę pavarą ir dar labiau pradėjo tolti nuo varžovų ir po trijų kėlinių turėjo saugią dviženklę persvarą. Ketvirtajame kėlinyje elektrėniškiams beliko ramiai pabaigti rungtynes. Tą jie ir padarė. Galutinis rungtynių rezultatas 67:39 ,,PGT" naudai. Tokį rezultatą lėmė įspūdingas Vaido Jukavičiaus žaidimas, didesnė svečių patirtis tokiuose varžybose bei turėtas vienas žmogus ant atsarginių suoliuko. KK ,,Vytis" deja tokios prabangos neturėjo...Nugalėtojams Vaidas Jukavičius pelnė 27 taškus ir atkovojo 22 kamuolius. Tiek kamuolių šiame sezone po krepšiais nebuvo atkovojęs nei vienas žaidėjas. Pralaimėjusių gretose daugiausią taškų - 12 pelnė Aivis Radlisnkas.

KK ,,Vytis" žaidėjo Aivio Radlinsko komentaras:  Jau trečias varžybas nepataikom savo metimų.  Komanda jauna ir jaunimas aktyvus kitose veiklose:  studentauja, dirba kituose miestuose sunku susirinkti... Pilna sudėtim susirnkus ir šiek pasitreniravus  galiu užtikrinti,  kad bus pirmoji pergalė ir dar šiame sezone.