Permainingose rungtynėse trečioji KK ,,Roda" pergalė antrajame etape

Permainingose rungtynėse trečioji KK ,,Roda" pergalė antrajame etape 298

Paskutinėse EKKL ketvirto turo rungtynėse Kaišiadoryse susitiko aikštės šeimininkai KK ,,Roda"(2-1) bei svečiai KK ,,Megalinija(1-2). Rungtynes su didesne energija ir nusiteikimu pradėjo šeimininkai, kurie po pirmosios rungtynių dalies jau turėjo solidžią 18 taškų persvarą. Atrodė, kad rungtynių likimas nulemtas, tačiau likusius du kėlinius laimėjo svečiai, tačiau galutinai pavyti varžovus KK,,Megalinijai" pritrūko laiko, teisingesnių sprendimų ir galbūt pajėgaus atsarginio žaidėjo ant atsarginių suolelio. Rungtynes rezultatu 88:84 laimėjo KK ,,Roda" ir užsitikrino kelialapį tiesiai į ketvirtfinalį. Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė 26 taškus įmetęs Justinas Kursevičius. Jis atliko ir net 13 rezultatyvių perdavimų savo komandos draugams. Naudingiausias komandos ir rungtynių  žaidėjas buvo Paulius Pocius, kuriam pritrūko tik dviejų rezultatyvių perdavimų iki trigubo dublio. Paulius surinko 35 naudingumo balus. Pralaimėjusiems po 21 tašką įmetė Simas Žičkus ir Edgaras Žukauskas. Pastarasis atliko ir 11 rezultatyvių perdavimų.

Naudingiausio rungtynių žaidėjo Pauliaus Pociaus komentaras:  Rungtynes pradėjom su gera energija, tačiau trečiam kėlinyje prisirinkome bereikalingų baudų, todėl paskutiniame kėlinyje turėjome žaisti ginyboje atsargiau ir tai leido varžovams prisivyti mus. Svarbiausia, kad pavyko sužaisti pabaigą geriau ir švęsti pergalę.

KK ,,Megalinijos" kapitono Tomo Lapašinsko komentaras: Rungtynes pradėjom labai blogai,neapsigynėm.. Po ilgosios  pertraukos bandėm kabintis į rungtynes,  bet padarėm  kelias klaidas gale, nesugebėjom laiku subauduoti bei  keli pramesti metimai is po krepšio lėmė pralaimejimą.. Gaila, kad dėl įvarių nenumatytų aplinkybių į mačą surinkome tik šešiese.