Pavadinimą ir emblemą pakeitusi komanda ,,IDIP-Žemkausta" nušlavė ,,Alternetas" komandą 771

Paskutinėse  EKKL pirmo turo rungtynėse susitiko  šeimininkų teisėmis žaidusi komanda ,,IDIP-ŽEMKAUSTA"(1-0) ir svečių komanda ,,ALTERNETAS" (0-1). Šiose rungtynėse intriga laikėsi tik vieną kėlinuką, kurį nominalūs aikštės šeimininkai laimėjo 3 taškų persvara. Nuo antrojo kėlinio ,,IDIP-ŽEMKAUSTA" puolimo garvežys  vedamas į priekį ,,trijų banginių"  Luko Aleksiūno, Luko Martinkaus ir Pauliaus Bacevičiaus tik tolo ir iškovojo pergalę galutiniu rezultatu 101:70. Nugalėtojų gretose išsiskyrė jau minėtas Lukas Martinkus (26 tšk., 7 atk. kam., 9 rez. perd.; 34 naud. b.). ,,ALTERNETAS" gretose išsiskyrė komandos naujokas Danielius Baslyk - 20 taškų.