,,Palomenė-Žemkausta" nesustabdė ir ,,PGT"

,,Palomenė-Žemkausta" nesustabdė ir ,,PGT" 296

Ketvirtajame EKKL ketvirto turo rungtynėse susitiko aikštės šeimininkai ,,PGT" (2-1) bei svečiai iš Kaišiadorių rajono ,,Palomenė-Žemkausta" (3-0). Rungtynes geriau pradėjo svečiai, kurie daugiausia starto penketo žaidėjų  bei kitų žaidėjų fantastiškų tritaškių , tam tarpe ir nuo lentos dėka,   po pirmosios rungtynių dalies turėjo gan solidžią 16 taškų persvarą. Ją Kaišiadorių rajono atstovai  Kaišiadorių rajono atstovai trečiame kėlinyje dar ir padidino. ,,PGT" ketvirtame kėlinyje dar bandė kabintis ir vytis varžovus, bet viskas ką padaryti tai šešiais taškais sumažinti bendrą varžovų persvarą. Rungtynes pasibaigė galutiniu rezultatu 86:75 ,,Palomenės-Žemkausta" naudai. Įdomu tai, kad abi komandos žaidė, be sau svarbių žaidėjų. Svečiai be neatvykusio Luko Mikalausko, o šeimininkai be rungtynių metų traumą patyrusio Mariaus Ravilos.  Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Mantas Maslenikovas, kuris įmetė 22 taškus. Jam gerai talkino puikią formą demonstruojantis Audrius Ščerba, kurio sąskaitoje šįkart 21 taškas ir 26 naudingumo balai. Pralaimėjusių gretose rezultatyviausiai žaidė Marius Markevičius, kurio sąskaitoje 14 taškų.

,,Palomenė-Žemkausta" vadovo Pauliaus Kazlausko komentaras: Sunkios buvo varžybos. Banguotas žaidimas trukdė iškovoti lengvesnę pergalę. Varzovai nepasidavė ir kovojo iki galo. Ačiū jiems už tai. Dabar tikslas tik vienas pirma vieta šitame pogrupyje.

,,PGT" žaidėjo Kosto Bakanovo komentaras: Pralaimėjome šiam vakarui geresnei komandai. Apksritai manau varžovai nėra geresnė komanda. Tiesiog mums neparankus varžovas nuo kurio visąlaik gauname fantastiškų metimų, tam tarpe ir nuo lentos.  Patys visiškai nesusikalbėjome gynyboje,  tai toks ir rezultatas. Liko vienas mačas šiame etape. Privalome jį laimėti ir geresnėje padėtyje laukti aštuntfinalio.