Pagaliau: ,,Žiežmariai" iškovojo pirmąją pergalę ,,Vienybės" taurėje

Pagaliau: ,,Žiežmariai" iškovojo pirmąją pergalę ,,Vienybės" taurėje 732

Kovo 30 dieną Batėgalos kaime, Jonavos rajone įvyko paskutinės ,,Vienybės" taurės trečio turo rungtynės. Juose susitiko aikštės šeimininkai ,,Kulva"(0-3) ir svečiai ,,Žiežmariai"(1-2).  Atrodo, kad žiežmariečiai į Jonavą vyko tik pergalės ir tai parodė jau pirmajame kėlinyje, kurį pradėjo atkarpa 15:2. Ir nors antrajame "Kulvos" krepšininkai priartėjo prie svečių, trečiajame ketvirtyje "Žiežmariai" "užmetė" papildomus 10 taškų ir prieš lemiamą ketvirtąjį kėlinį turėjo solidų 16 taškų pranašumą. Atlaikius varžovų bandymus priartėti, svečiai šventė įtikinamą pergalę rezultatu 77:62,  kuri leido komandai pakilti  į 4 vietą turnyrinėje lentelėje. Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai sužaidė, komandos Kapitonas, Arvydas Pūras, pelnęs 20 taškų. Jam gerai talkino Jonas Grenda, kuris surinko 17 taškų ir atkovojo 10 kamuolių.  Aikštelės šeimininkų gretose daugiausiai, 13 taškų, pelnė du žaidėjai - Viltenis Ąžuolas Grecovas ir Egidijus Vaitekauskas.