Oficialu: 2019/2020 metų EKKL reguliarojo sezono nugalėtoja krepšinio komanda „Roda“ iš Kaišiadorių

Oficialu: 2019/2020 metų EKKL reguliarojo sezono nugalėtoja krepšinio komanda „Roda“ iš Kaišiadorių 613

Karantinas. Vis dar karantinas. Visi stebime aplinką – Lietuvą ir pasaulį. Karantino pradžioje visas pasaulis dalinai sustojo, po kelių savaičių Venecijoje pasirodė medūzos ir delfinai. Ne išimtis ir EKKL lyga – sustojome ir laukiame, kas gi bus toliau. Vis gi, turime ką pranešti! Į bėgimo trasas grįžta sportininkai (Žiežmarių gatvėse, fizinę formą palaikant, pastebėtas Vytas Jacevičius. Vytai – pagarba!). Trumpai apžvelkime – kas įvyko šiame sezone, ką turime šiai dienai ir ką turėsime ateityje.

Praeitis: EKKL 2019/2020 m. sezonas sustojo antrojo etapo pačioje finišo tiesiojoje, prieš pat atkrintamąsias kovo 7 d. po netikėtos „Statybos“ pergalės prieš „Žiežmarių“ ekipą rezultatu 63:56. Čempionate buvo likę sužaisti vos vienerias atidėtas rungtynės (aut. past. „Statyba“ – „Megalinija“). Bendrai sezonas turėjo baigtis FINAL 4 renginiu balandžio11-12 d., tačiau iš numatytų 124 rungtynių sužaistos 95-ios. Dar papildomai 7 rungtynės sužaistos EKKL taurės turnyre, kurį trečius metus iš eilės laimėjo KK „Žiežmariai“ ekipa.

Sezono naujiena: EKKL ir JKML „Vienybės taurės“ turnyras, kuriame geriausiai iš EKKL komandų pasirodė Vievio KK „Žiedas“ užimdamas 2-ąją vietą.

Dabartis: kadangi šiai dienai sezonas turėjo būti pasibaigęs, o komandos turėjo ilsėtis ir ruoštis ateities kovoms, paskaičiuokime viščiukus. Daugumos komandų ir EKKL lygos bendru sutarimu buvo nutarta sustabdyti sezoną paskelbiant reguliarojo sezono nugalėtoją ir visą turnyrinę rikiuotę. Oficialu – stipriausia 2019/2020 m. EKKL čempionato reguliaraus sezono komanda – KK „Roda“! Už šį nuopelną „Rodos“ komanda, pirmą kartą lygos istorijoje, bus apdovanota taure.

Didžiosios taurės komandų rikiuotė atrodo taip:

 1. KK "Roda" – A1
 2. KK "Žiežmariai" – A2
 3. KK "Žiedas" – A3
 4. KK "Rumšiškės" – A4
 5. KK "Statyba" – A5
 6. "Megalinija" – A6
 7. "TPA-Elmenhorster" – B1
 8. "Žemkausta–Alvameta" – B2

Mažosios taurės komandų rikiuotė:

 1. "Sporto centras" – B3
 2. SK "Centauras" – B4
 3. "Kaišiadorių ŠSPC-Savex" – B5
 4. KK "Vytis" – B6

Kaip ir kiekviename sezone, taip ir šiame – netrūko įspūdingų asmeninių bei komandinių pasirodymų. Šiame sezone buvo užfiksuotas geriausias visų sezonų rezultatyvumo rekordas – 47 taškus į „Sporto centro“ komandos krepšį supurtė „Žemkausta-Alvameta“ komandos atstovas Giedrius Prabulis. Dar vienas asmeninis rekordas, šį kartą naudingumo, buvo pasiektas rungtynėse tarp KK „Vytis“ ir KK „Žiedas“. Net 64 naudingumo balus surinko KK „Žiedas“ jaunasis puolėjas Lukas Jančiauskas. Tarp komandinių rekordų, net dvejose kategorijose savo vardą įrašė KK „Žiežmariai“, kurie rungtynėse su SK „Centauras“ sumetė net 125 taškus, bei surinko bendrą 189 naudingumo koeficientą. „Žemkausta-Alvameta“ rungtynėse su SK „Centauras“ sugriebė net 75 atšokusius kamuolius, kas nuo šiol bus nauja Everesto viršūnė ir siekiamybė kitoms komandoms. Na, ir jauniausias rekordas – „TPA-Elmenhorster“ komanda rungtynėse prieš „Kaišiadorys ŠSPC-Savex“ ekipą smeigė net 19 tolimų šūvių. Po 5 tolimus metimus realizavo Saulius Venskus ir Ignas Mikulis. Daugiau lygos rekordų - [nuoroda].

Tradiciškai Vasario 16-ąją praūžė EKKL Taurės turnyras, kuriame nugalėtojų taurę į viršų kėlė KK „Žiežmariai“. Daugiau apie EKKL Taurės turnyrą skaitykite čia - [nuoroda].

Ateitis: kadangi karantinas dar nepasibaigė ir net neaišku kada tiksliai pasibaigs, o čempionų titulą kiekvienas nori išsikovoti darbais, tad EKKL sprendimas paprastas – pratęsti sezoną ir viską išsiaiškinti aikštelėje. Kada tai įvyks? Tikslaus atsakymo nėra, viskas priklausys nuo situacijos Lietuvoje ir pasaulyje. Kol kas mintys sukasi apie Rugsėjo mėnesio antrąją pusę. Jeigu situacija nepasikeis iki rugsėjo 31 d. - sezonas nebus pratęstas.

Belieka laukti ir tikėtis geriausio!

 Saugokite save ir kitus, bei būkite sveiki!


‹ atgal
svetainiu kurimas EKKL © 2021

uždaryti