,,Žiežmariai" gan lengvai susitvarkė su rumšiškėnais jų pačių tvirtovėje

,,Žiežmariai" gan lengvai susitvarkė su rumšiškėnais jų pačių tvirtovėje 841

Paskutinėse EKKL devinto turo rungtynėse taip pat  Rumšiškėse susitiko  šeimininkų komanda „Rumšiškės“ (5-3) prieš svečius ,,Žiežmariai" (7-2). Šias rungtynes įkvėpta gausaus sirgalių būrio ir komandos šokėjų šokių geriau pradėjo aikštės šeimininkų komanda, kuri pirmąją rungtynių dalį laimėjo dešimties taškų persvara. Prasidėjus antram rungtynių  kėliniui vaizdas aikštėje tapo visiškai priešingas ir aikštėje dominuoti pradėjo svečiai, kurie laimėjo likusius tris rungtynių kėlinius, iš jų du dviženkle persvara iškovojo pergalę  galutiniu rezultatu 83:63. Rungtynių eiga galėjo būti kiek kitokia jei rumšiškėnai būtų geriau metę bent baudas. Šiose rungtynėse jie įmetė tik 2 baudos metimus iš 12 bandymų. Po šios pergalės ,,Žiežmariai" užsitikrino antrąją  vietą po pirmojo lygos etapo.  Komanda ,,Rumšiškės“ norėdama palipti turnyrinėje lentelėje vienu laipteliu turės tarpušventyje įveikti lygos lyderę ,,IDIP-Žemkausta“ atkeltose rungtynėse. Nugalėtojų gretose naudingiausias buvo Rokas Janickas (17  tšk., 6 rez. perd., 18 naud. b.). Puikiai sužaidė ir komandos senbuvis Arvydas Pūras (17  tšk., 4 rez. perd., 17 naud. b.).  Pralaimėtojų komandoje naudingiausias buvo Lukas Piliponis (27  tšk., 10 atk. kam., 25 naud. b.).