Komanda ,,Žiedas" susitvarkę su ,,Nevietiniais" - toliau be pralaimėjimų

Komanda ,,Žiedas" susitvarkę su ,,Nevietiniais" - toliau be pralaimėjimų 789

Paskutinės trečio rungtynės tą patį, vėlų lapkričio 13-osios vakarą vyko Elektrėnuose, čia susitiko šįkart šeimininkų teisėmis žaidęs Vievio ,,Žiedas“ (3-0) prieš komandą ,,Nevietiniai“ (0-3). Rungtynes žymiai geriau pradėjo šeimininkai, kurie nuo pat pradžių rungtynių žymiai geriau pataikydami ir bėgdami į greitą puolimą vis labiau tolo nuo savo varžovų ir prieš ilgąją pertrauką jau turėjo solidų 29 taškų pranašumą, taip praktiškai išspręsdami rungtynių likimą. Tiesa, po ilgosios pertraukos svečiai  pagerino gynybą, puolimą ir žaidimas apsilygino, bet to buvo maža ir rungtynes užtikrintai, rezultatu 101:65 laimėjo ,,Žiedas“ komandos atstovai. Nugalėtojų komandoje ir rungtynėse naudingiausias buvo tik pirmas rungtynes šiemet komandoje žaidęs Faustas Kulbickas (11 tšk., 10 atk. kam., 7 rez. perd.).  Jam gerai talkino 18 taškų įmetęs Rytis Kameneckas. Pralaimėjusiųjų komandoje naudingiausias buvo Lukas Adomavičius (13 tšk., 11 atk. kam., 21 naud. b.). Rezultatyviausias buvo Osvaldas Žukauskas – 22 taškai.