Nervingose ir atkakliose rungtynėse KK „Žiežmariai“ nugalėjo „Megalinija“ komandą 535

Kovo 31 dieną, antrosiose dienos runtynėse, A. Brazausko gimnazijos sporto salėje pečius surėmė EKKL II etapo A grupės komandos – aikštelės šeimininkai „Megalinija“ (0/3) ir svečiai iš Žiežmarių KK „Žiežmariai“ (3/1). Komandos į rungtynes susirinko ne itin gausiai, bet atvyko pajėgiausi žaidėjai, tad laukė įnirtinga ir apylygė kova.

Rungtynes geriau pradėjo žiežmariečiai, kurie sužaidus 4 minutes susikrovė 7 taškų pranašumą (10:3). Sekančias 4 minutes jau aikštelės šeimininkai rinko taškus ir likus žaisti 2 minutes rezultatas tapo lygus 10:10. Ketvirčio pabaigą geriau sužaidė svečiai ir laimėjo ketvirtį rezultatu 17:12. Antrasis ketvirtis vyko šiek tiek laisviau. Komandoms kur kas geriau sekėsi atakuoti varžovų krepšį. Ir nors žiežmariečiai turėjo net 9 taškų pranašumą, „Megalinija“ ir vėl pavijo varžovus ir išlygino rezultatą 33:33. Ketvirčio pabaigą geriau sužaidė svečiai ir susigrąžino 2 taškų pranašumą (36:34).

Trečiasis kėlinys vyko ypatingai permainingai. Sužaidus 4 minutes aikštelės šeimininkai pagaliau išsiveržė į priekį (44:43). Likusį kėlinio laiką vyko taškų lenktynės – pirmavo tai viena, tai kita komanda, tik ketvirčio pabaigoje svečiai įgijo 3 taškų pranašumą (53:50). Paskutinis ketvirtis vyko ypač nervingai, abejoms komandoms sunkiai sekėsi rinkti taškus. Ketvirtį laimėjo svečiai rezultatu 13:9. Rungtynės baigėsi rezultatu 59:66 (12:17, 22:19, 16:17, 9:13) KK „Žiežmariai“ naudai.

Skaičiai: žiežmariečiai žaidė greitesnį ir agresyvesnį žaidimą, kas leido išprovokuoti daugiau pražangų (20 prieš 13), o tai leido mesti daugiau baudų metimų (23 prieš 13). Laisvi metimai nuo baudų metimo linijos leido bent keliais taškais surinkti daugiau taškų, o to ir pakako, kadangi komandos iš dviejų taškų zonos atakavo beveik identiškai (45% “Megalinija” ir 43% KK „Žiežmariai“).

Naudingiausiai šiose rungtynėse pasirodė „Megalinija“ komandos atstovas Gediminas Jurevičius, kuris surinko 20 naudingumo balų.

„Megalinija“ komandoje pasižymėjo: Gediminas Jurevičius 15 tšk. (13 atk. kam., 20 naud. b.), Tomas Lapašinskas 12 tšk., Vytautas Uleckas 10 tšk. (6 atk. kam.).

KK „Žiežmariai“ pasižymėjo: Arvydas Pūras 19 tšk. (10 atk. kam., 5 kl., 18 naud. b.), Rokas Tamulevičius 12 tšk., Lukas Jurkevičius 12 tšk..

Rungtynių akimirkos (Antanas Radlinskas): [nuotraukų galerija]