Naujojo EKKL sezono startas pažymėtas debiutantų komandos Sodyba „Akytvi ramybė“ pergale 972

Spalio 25 dieną prasidėjo naujasis EKKL sezonas. Šiemet čempionate dalyvauja 8 komandos, kurios lygoje žaidė ir praeitą sezoną - „IDIP“, „Rumšiškės“, „Centauras“, „AlterNetas“, „Žiežmariai“, „Fotokos“, „Žiedas“ ir „TPA“ ir dvi lygos debiutantės – komanda „Strėva“ ir Sodyba „Aktyvi ramybė“. Sezono atidarymo rungtynės vyko Rumšiškėse. Čia susitiko aikštės šeimininkų komanda „Rumšiškės“ (0-1) prieš svečius, lygos debiutantus, Sodyba „Aktyvi Ramybė“ (1-0). Tris rungtynių kėlinius vyko lygi ir atkakli kova, o rungtynių nugalėtoją nulėmė ketvirtasis kėlinys, kurį svečiai laimėjo 13 taškų persvara, taip iškovodami pergalę galutiniu rezultatu 92:77 ir skambiai debiutuodami čempionate. Naudingiausiai ir rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Alvydas Žarskus (16 tšk., 8 atk.kam., 21 naud. b.). Pralaimėtojų komandoje naudingiausias ir rezultatyviausias buvo LKL ir NKL patirties turintis rumšiškėnas Karolis Babkauskas (20 tšk., 8 atk. kam., 4 rez. perd., 19 naud. b). 19 naudingumo balų surinko ir Arvydas Ivanauskas.