,,Megalinija" ,,suvystė" ir ,,Vyčio" jaunuolius

,,Megalinija" ,,suvystė" ir ,,Vyčio" jaunuolius 311

Trečiajame aštuntfinalio susitikime  Algirdo Brazausko gimnazijoje žaidė dvi Kaišiadorių  regiono komandos. Tai aikštės šeimininkų teisėmis žaidę KK ,,Megalinija" prieš  vakaro svečius KK ,,Vytis". Nepaisant to, kad šeimininkai susirinko tik šešiese  ir be keletos svarbių žaidėjų jie iškart šovė į priekį dėka puikiai komandai vadovavusio  Viliaus Lodos, kuris per visas varžybas atliko net 14 rezultatyvių perdavimų. Po pirmos rungtynių dalies KK ,,Megalinija" turėjo saugų 24 taškų pranašumą. Trečio kėlinio pirmojoje  jaunieji svečiai bandė kabintis į rungtynes ir buvo perpus sumažinę savo deficitą, bet paėmė keletą minutinių pertraukėlių labiau patyrę  šeimininkai su komandos debiutantu Neijumi Čėsna priekyje  vėl truktelėjo į priekį ir laimėjo rungtynes galutiniu rezultatu 90:68. Daugiausia taškų nugalėtojams pelnė Marius Karpavičius. Jo sąskaitoje 28 taškai. Pralaimėjusiems  26 taškus pelnė Dominykas Šalvaitis.

Komandos debiutanto Nerijaus Čėsnos komentaras: Džiugu debiutuoti komandoje pergale. Pačiam mačas galėjo susiklostyti ir geriau, nes atėjau padėti negausiai susirinkusiai komandai mažai pailsėjęs po darbų. Šios dienos pergalę lėmė, kad varžovai jauni ir nepatyrę.Tiesiog laimėjo stipresni.