„Megalinija“ varžovų aikštelėje įveikė KK „Rumšiškės“

„Megalinija“ varžovų aikštelėje įveikė KK „Rumšiškės“ 541

Balandžio 4 dienos vakarą krepšinio mėgėjai rinkosi į Rumšiškių A. Baranausko gimnazijos sporto salę, čia susitiko A grupės komandos – aikštelės šeimininkai KK „Rumšiškės“ (2/3) ir svečiai „Megalinija“ (2/3). Komandos į rungtynes delegavo vos po 6-7 krepšininkus.

Rungtynes geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kuriems puikiai talkino šeštasis žaidėjas – ištikimiausi sirgaliai. „Megalinija“ komandai sunkiau sekėsi priprasti prie krepšinio lankų. Pirmąsias 10 minučių KK „Rumšiškės“ laimėjo rezultatu 19:15. Antrasis ketvirtis vyko kitaip nei pirmasis. Antrajame kėlinyje išsibėgėjo svečiai, kuriems atsirišo rankos ir laimėjo ketvirtį 22:16. Bendras rezultatas po dviejų kėlinių jau buvo „Megalinija“ komandos naudai – 37:35. Vos 2 taškų skirtumas rumšiškiečių turėjo negazdinti, juolab, kad jie žaidė savo aikštelėje, prie savų žiūrovų.

Po ilgosios pertraukos grįžusios komandos atrodė visiškai skiritngai. Svečiai ir toliau sėkmingai puolė, o aikštelės šeimininkai strigo varžovų gynyboje. Rumšiškiečiai sugraibė vos 5 taškelius, kai „Megalinija“ atseikėjo net 25 ir padidino savo persvarą iki 22 taškų (62:40). Per likusias 10 minučių komandoms reikėjo atlikti formalumus – sulaukti rungtynių pabaigą reiškiančio teisėjų švilpuko. Ketvirtasis kėlinys baigėsi rezultatu 16:14 „Megalinija“ komandos naudai, o rungtynės baigėsi 54:78 (16:15, 16:22, 5:25, 14:16) svečių pergale.

Skaičiai: kaip dauguma krepšinio trenerių pasakytų: „Laimėta kova po krepšiu – raktas į pergalę“. Būtent taip nutiko ir šiose rungtynėse – „Megalinija“ atkovojo 49 atšokusius kamuolius, KK „Rumšiškės“ – 29. Dar vienas ryškus skirtumas tarp komandų – dvitaškių metimų pataikymas, „Megalinija“ realizavo 65% metimų, KK „Rumšiškės“ – 41%.

Naudingiausiai šiose rungtynėse pasirodė „Megalinija“ komandos atstovas Edgaras Žukauskas, kuris surinko 35 naudingumo balus.

KK „Rumšiškės“ pasižymėjo: Eimantas Grigaliūnas 15 tšk. (3/13 trit. met., 5 rez. perd., 6 kl.), Mindaugas Čižauskas 12 tšk. (10 atk. kam.), Tadas Grigaliūnas 11 tšk. (5 atk. kam.).

„Megalinija“ komandoje pasižymėjo: Edgaras Žukauskas 23 tšk. (7/9 dvit. met., 8 atk. kam., 10 rez. perd., 7 išpr. praž., 35 baud. b.), Gediminas Jurevičius 14 tšk. (11 atk. kam., 23 naud. b.), Tomas Lapašinskas 12 tšk. (8 atk. kam.).

Rungtynių akimirkos (Antanas Radlinskas): [nuotraukų galerija]

Rungtynių vaizdo transliacija: [vaizdo įrašas]