Mažojo Simo Žičkaus didelis šou atvedė ,,Megaliniją“ į pergalę!

Mažojo Simo Žičkaus didelis šou atvedė ,,Megaliniją“ į pergalę! 173

Atkakliausiose šeštadienio rungtynėse aikštės šeimininkai (2-2) priemė svečius KK ,,Žiežmariai“ (4-0), kurie dar nėra nepajautę pralaimėjimo skonio. Rungtynės prasidėjo gal kiek netikėtai geru aikštės šeimininkų žaidimu ir galbūt netikėtai prastu svečių. Vedami vieno mažiausių žaidėjų aikštėje Simo Žičkaus, kuris rinko vien naudingumo balus tik prisilietęs prie kamuolio kaišiadoriečiai jau pirmojo kėlinio turėjo 17 taškų pranašumą leisdami žiežmariečiams pirmame kėlinyje įmesti tik 9 taškus. Antrame kėlinyje svečiai suleidę į aikštę aukštesnį penketą šiek tiek apmažino pranašumą. Po ilgosios pertraukos aikštėje KK ,,Žiežmariai“ daugiausia Arvydo Pūro ir Evaldo Černiausko dėka dar labiau priartėjo. Tam turėjo įtakos ir Edgaro Žukausko techninė pražanga, kuri leido pelnyti svečiams keletą lengvų taškų. Rungtynių pabaigoje vienu metu komandas teskyrė du taškai, bet šaltakraujiškiau rungtynių pabaigą sužaidę ,,Megalinija“ laimėjo rungtynes galutiniu rezultatu 77:73 ir įsirašė svarbią pergalę prieš vienus iš EKKL favoritų.

Šeiminkų gretose jau minėtas Simas Žičkus surinko 25 taškus ir atkovojo 6 kamuolius. Pastarasis rezultatas yra 3 komandoje. Kaip mažiausiam komandos žaidėjui , tai išties solidus žaidimas po krepšiais. Dvigubą dublį pasiekė kitas komandos žaidėjas Tomas Lapašinskas. Jis įmetė 11 taškų ir atkovojo 12 kamuolių.

Pralaimėjusių gretose 18 taškų įmetė  Evaldas Černiauskas.

Po rungtynių savo mintimis apie rungtynes sutiko pasidalinti vienas KK ,,Žiežmarių“ lyderių Arvydas Pūras: ,,Gaila, kad teko patirti pirmąjį pralaimėjimą. Labai prastai pradėjome rungtynes ir vėliau ištaisyti klaidų ir pavyti varžovų nepavyko. Galbūt tai lėmė, kad nežaidė keli svarbūs mūsų komandos žaidėjai, be to aš ir Tomas Čiupas žaidėme jau antras rungtynes šiandien, kadangi prieš tai teko atstovauti Kaišiadorių rajono krepšinio komandą RKL lygoje. Tai aišku negali būti pasiteisinimas, stengsimės pasitaisyti jau kitame mače. Komandos tikslai čempionate ir toliau išlieka tik patys aukščiausi.