Lygos debiutantų komandos „Strėva“ pirmasis blynas prisvilo

Lygos debiutantų komandos „Strėva“ pirmasis blynas prisvilo 975

EKKL pirmoji savaitė finišavo Žiežmariuose. Pirmiausia, Spalio 29 dieną susitiko aikštės šeimininkai, lygos debiutantai komanda „Strėva“ (0-1) prieš svečius iš Kaišiadorių, komandą „TPA“ (1-0). Rungtynių pradžioje lygos debiutantai kaip reikiant kibo senbuviams į atlapus ir po pirmojo kėlinuko turėjo trapią vieno taško persvarą. Antrame kėlinuke svečių komanda pabudo ir žaisdama gražų komandinį, rezultatyvų krepšinį, pataikydama kas antrą savo dvitaškį su lyg kiekviena likusia rungtynių dalimi vis labiau tolo nuo savo varžovų ir iškovojo triuškinančią pergalę rezultatu 77:47. Naudingiausiai ir rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Edgaras Žukauskas (19 tšk., 10 atk. kam., 6 rez. perd., 23 naud. b.). Pralaimėtojų komandoje naudingiausias buvo, dvigubą dublį surinkęs, Edgaras Kursevičius (16 tšk., 10 atk. kam., 11 naud. b.).

Išsami rungtynių statistika: "STRĖVA" 47:77 "TPA" (2023-10-29) EKKL lyga / EKKL