Linksmuosius kalnelius primenančiose rungtynėse KK „Rumšiškės“ įveikė KK „Žiežmariai“ 463

Vos šešiese į rungtynes susirinkę KK „Rumšiškės“ krepšininkai įveikė lygos čempionus KK „Žiežmarius“ jų pačių aikštelėje. Sausio 15 dienos vakarą prasidėjo X turas. Pirmosiose šios dienos rungtynėse susitiko seni geri pažįstami – KK „Žiežmariai“ (6/3) ir KK „Rumšiškės“ (4/4). Dvikovos rezultato svyravimai priminė amerikietiškuosius kalnelius, kuriuos sėkmingiau įveikė svečiai iš Rumšiškių. Bet į viską pažiūrėkime atidžiau. Pirmąjį ketvirtį komandos pradėjo apsikeisdami taikliais tolimais metamais. Tuomet trumpą atkarpą laimėjo svečiai ir išsiveržė į priekį 10-3. Po taiklaus Tomo Čiupo metimo, svečiai vėl atsakė sausa atkarpėle. Likusi pirmojo kėlinio dalis vyko tokiu pačiu scenarijumi – į vieną taiklų čempionų metimą svečiai atsakymo dviejomis ar trijomis rezultatyviomis atakomis. Pirmosios 10 minučių baigėsi rezultatu 9-20, rumšiškiečių naudai. Antrajame ketvirtyje komandos apsikeitė rolėmis. Į vieną taiklią svečių komandos ataką, aikštelės šeimininkai atsakydavo keliais sėkmingais išpuoliais. Sužaidus 8 minutes Lukas Jurkevičius paleidžia tolimą bombą ir KK „Žiežmariai“ jau pirmauja – 30-28. Tiesa, per paskutines 2 minutes čempionai nesurengė nė vienos rezultatyvios atakos. Juos gali paguosti tik tai, kad svečiai sugebėjo tik išlyginti rezultatą. Antrąjį ketvirtį komandos sužaidė rezultatu 21-10, o po dviejų kėlinių švieslentėje degė draugiškas rezultatas – 30-30. Trečiąją dešimtį minučių geriau pradėjo svečiai, po taiklių Manto Gudeliausko ir Tomo Bumbulevičiaus tolimų metimų rumšiškiečiai pabėgo į priekį 36-30. Bet sužaidus nepilnas 4 minutes Lukas Jurkevičius vėl smeigia tritaškį ir rezultatas jau lygus 38-38. Po dar kelių taiklių aikštelės šeimininkų atakų skirtumas išauga iki 4 taškų. Bet šioje vietoje žiežmariečiai padėjo tašką ties savo įmestų taškų grafa trečiajame ketvirtyje. Svečiai paskutines 4 minutes laimėjo sausa atkarpa 13-0 ir išsiveržė į priekį – 51-42. Ketvirtajame kėlinyje komandos sėkmingai rinko taškus, nors šiek tiek geriau tai sekėsi daryti svečiams. Sužaidus nepilnas 7 minutes, komandas jau skyrė 12 taškų (54-66).Nebeturėdami kur trauktis žiežmariečiai kilo į paskutinį šturmą ir jiems tai puikiai pavyko, jie laimėjo atkarpą 11-0 ir deficitas tapo minimalus. Iki rungtynių pabaigos likus 1.30 min įvyko labai nemalonus įvykis, į metalinę krepšio konstrukciją atsitrenkė ir galvą prasikirto  KK ,,Rumšiškės" atstovas Mantas Gudeliauskas. Jam buvo suteikta būtinoji pagalba, o žaidėjas su greitąja išvežtas į ligoninę. KK ,,Rumšiškės" pabaigti rungtynes turėjo  penkiese. Likus žaisti 50 sekundžių prasidėjo pražangos. Šioje loterijoje geriau pasisekė svečiams, kurie taikliai sumetė savo baudų metimus, o žiežmariečiams taip ir nepavyko sėkmingai užpulti varžovų. Ir nors paskutinis ketvirtis buvo laimėtas aikštelės šeimininkų – 23:18, tačiau galutinis rezultatas skelbė KK „Rumšiškės“ pergalę – 65:69 (9:20, 21:10, 12:21, 23:18). Žvelgiant į statistikos protokolą, jis parodo, kad šios dvi komandos yra verta viena kitos. Dauguma statistinių grafų yra beveik identiškos, vienintėlis išskirtinumas – perimti kamuoliai, čia labiau pasižymėjo svečiai iš Rumšiškių, kurie perėmė 18 kamuolių, kai žiežmariečiai tik 10. Tiesa, net 15 kamuolių perėmė vos du rumšiškiečiai – Mantas Gudeliauskas (8) ir Tomas Bumbulevičius (7).

Naudingiausiai šiose rungtynėse pasirodė KK „Rumšiškės“ atstovas – Mantas Gudeliauskas. Jis surinko 25 naudingumo balus.

Žiežmarių komandoje pasižymėjo: Lukas Jurkevičius 19 tšk. (20 naud. b.), Arvydas Pūras 8 tšk. (8 atk. kam., 5 rez. perd., 4 per. kam., 7 kl.), Tomas Čiupas 8 tšk. (6 rez. perd.), Mantvydas Lazauskas 8 tšk. (6 per. kam.).

Rumšiškių komandoje pasižymėjo: Tadas Grigaliūnas 23 tšk. (5 kl.), Mantas Gudeliauskas 16 tšk. (6 atk. kam., 10 rez. perd., 8 per. kam., 25 naud. b.), Arnelijus Kriugžda 13 tšk. (14 atk. kam., 17 naud. b.).