Komanda „Centauras“ sezoną pradėjo triuškinama pergale

Komanda „Centauras“ sezoną pradėjo triuškinama pergale 974

Trečiosios EKKL naujojo sezono rungtynės, Spalio 26 dieną vyko  Elektrėnuose, kur susitiko aikštės šeimininkų komanda „Centauras“ (1-0) prieš svečius iš gretimo Vievio, komandą „Žiedas“ (0-1). Šiose rungtynėse intriga panašiai kaip ir vienose vakar dienos rungtynėse, buvo tik vieną kėlinuką, po kurio švieslentė rodė nerezultatyvias lygiąsias 13:13. Nuo antrojo kėlinio jaunoji šeimininkų komanda pataikydama kas antrą savo dvitaškį ir ženkliai geriau kovodami dėl kamuolių įsiveržė į priekį ir su lyg kiekviena likusia rungtynių minute tik tolo nuo varžovų, kol galiausiai iškovojo triuškinančią pergalę  rezultatu 85:48. Naudingiausiai nugalėtojų gretose žaidė kylantis Elektrėnų miesto talentas ir galima sakyti lygos senbuvis, aštuonioliktą gimtadienį netrukus švęsiantis Ugnius Baslyk (15 tšk., 6 rez. perd., 18 naud. b.). Rezultatyviausiai „Centauras“  komandoje žaidė Emilis Abramavičius – 19 taškų. Pralaimėtojų komandoje naudingiausias, skaičiaus 11 magiją pasitelkęs, Rytis Kameneckas (11 tšk., 11 atk. kam., 11 naud. b.). Rezultatyviausias buvo Tomas Golubevas – 13 taškų.

Išsami statistika: "CENTAURAS“ 85:48 "ŽIEDAS" (2023-10-26) EKKL lyga / EKKL