Komanda ,,Žiežmariai" - 2023/2024 EKKL sezono trečios vietos laimėtojai

Komanda ,,Žiežmariai" - 2023/2024 EKKL sezono trečios vietos laimėtojai 1158

Kovoje dėl 3 vietos susitiko Kaišiadorių „TPA“ ir Žiežmarių KK „Žiežmariai“. Neįtikėtino grožio rungtynės, kuriose prireikė net dviejų pratęsimų. Nuo pat pirmųjų rungtynių minučių tarp komandų užvirė bekompromisė kova. Pirmasis ketvirtis baigėsi lygiu rezultatu 21:21, antrajame geriau sekėsi kaišiadoriečiams, kurie susikrovė trapų 4 taškų pranašumą. Po ilgosios pertraukos šviežesni grįžo žiežmariečiams, kuriems net pavyko persverti rungtynių rezultatą savo naudai, tačiau neilgam. Sužaidus vos 2 minutes „TPA“ komanda išlygino rezultatą ir visą likusį trečiojo ketvirčio laiką buvo priekyje, o prieš ketvirtąjį kėlinį turėjo tą patį 4 taškų pranašumą. Ketvirtajame kėlinyje rungtynių vadžias perėmė „Žiežmarių“ komanda, kurie netik išlygino, bet ir persvėrė rungtynių rezultatą, tačiau to išsaugoti nepavyko, kaišiadoriečiai išlygino rezultatą po taiklių Igno Mikulio baudos metimų ir komandoms teko žaisti pirmąjį pratęsimą. Per papildomas 5 minutes niekam nepavyko įgyti saugios persvaros ir vėl, po taiklaus Igno Mikulio baudos metimo rezultatui tapus lygiu, komandos nusikėlė į antrąjį pratęsimą, kuriame žiežmariečiams pavyko užpulti tritaškiais metimais, į kuriuos „TPA“ komanda atsakė dvitaškiais, tad žiežmariečių pranašumas didėjo, o iš to sekė kylanti įtampa, kurios nesuvalgęs Justas Kralikauskas buvo išvarytas iš aikštės, po smūgio galva varžovui. Po šios klaidos, Arvydas Pūras užtvirtino komandos pranašumą ir „Žiežmariai“ šventė sunkią pergalę mažajame finale. Naudingiausiai ir rezultatyviausiai nugalėtojų gretose pasirodė Justinas Kursevičius (25 tšk., 10 atk. kam., 6 rez. perd., 30 naud. b.).  „TPA“ komandos gretose naudingiausias buvo Ignas Mikulis(33 tšk., 15 atk. kam., 14 išprovokuotų pražamngų, 41 naud. b.).

,,Žiežmariai" atstovo  Tomo Vainorio komentaras: Šiandienos pergalę šiek tiek sėkmės, gera kova po krepšiais, dvigubinome jų lyderį Igną Mikulį. Sezono tikslai pasiekti iškvoti medaliai. Esame laimingi.

,,TPA" vadovo Alvydo Ramanausko komentaras: Tiek pusfinalyje, tiek kovoje dėl trečios vietos pagrindinė priežastis buvo nepataikytos baudos. Sezonas buvo geras, tik nepavyko iškovoti medalių. Sveikiname varžovus. Kitąmet ateisime su nemažesnėmis ambicijomis.