Komanda ,,Žiedas" išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą

Komanda ,,Žiedas" išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą 718

Kovo 8-osios vakarą, po savaitės pertraukos,  komandoms sužais savo pirmąsias  rungtynes ,,Vienybės“ taurėje,   tesėsi EKKL atkrintamosios  varžybos. Pirmosiose varžybose į aikštę Vievyje išbėgo šeimininkų komanda ,,Žiedas“ ir svečiai ,,Žiežmariai“. Pirmojo ketvirčio pradžioje su varžovais  apsišaudę tolimais metimais žiežmariečiai krito į duobę, pralaimėjo atkarpą net 16:0 ir po pirmųjų 10 minučių turėjo 14 taškų deficitą.  "Žiežmarių" komanda nesudėjo ginklų, o trečiojo kėlinio pabaigoje sugebėjo išlyginti rezultatą, tačiau  varžovų šturmą atlaikę aikštelės šeimininkai šventė svarbią pergalę rezultatu 78:69 kuri išlygino serijos rezultatą 1:1 ir nukelė seriją į lemiamas rungtynes. Vievio komandoje naudingiau  sužaidė Lukas Kameneckas - 20 taškų, 6 atkovoti kamuoliai, 9 rezultatyvūs perdavimai, 5 perimti kamuoliai, 31 naudingumo balas. Jam gerai talkino Faustas Kulbickas, kurio sąskaitoje 19 taškų ir 6 rezultatyvūs perdavimai. Žiežmarių komandoje rezultatyviausiai pasirodė Rokas Ašmena - 20 taškų, 6 išprovokuotos pražangos, 18 naudingumo balų.