Komanda „IDIP“ titulo gynybą pradėjo triuškinančia pergale

Komanda „IDIP“ titulo gynybą pradėjo triuškinančia pergale 973

Antrosios rungtynės tą pačią Spalio 25 dieną vyko jau Elektrėnuose, kur susitiko aikštės šeimininkų komanda „Alternetas“ (0-1) prieš svečius, praėjusio sezono nugalėtojus, komandą „IDIP“ (1-0). Šiose rungtynėse intriga buvo tik vieną kėlinuką, po kurio švieslentė rodė rezultatą 21:21. Nuo antrojo kėlinio svečių komanda „IDIP“, daugiausia starto penketo žaidėjų rezultatyvumo dėka, įsiveržė į priekį ir su lyg kiekviena likusia rungtynių minute tik tolo nuo varžovų, kol galiausiai iškovojo triuškinančią pergalę rezultatu 105:77. Naudingiausiai ir rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė komandos naujokas Kasparas Šion (24 tšk., 4 rez. perd., 6 per. kam., 8 išpr. praž., 45 naud. b.). Pralaimėtojų gretose naudingiausias ir rezultatyviausias buvo solidų dvigubą dublį surinkęs, taip komandos naujokas, Jūris Goštautas (29 tšk., 14 atk. kam., 35 naud. b).