Komanda ,,Centauras" sutriuškinta ,,Jonavos SC06/07" ,,Vienybės" lygos Mažojoje taurėje pasidabino sidabro medaliais 966

Finalinėse ,,Vienybės" lygos Mažosios taurės rungtynėse, kurios vyko Balandžio 15 dieną Jeronimo Ralio gimnazijoje susitiko  jaunieji Jonavos ,,SC06/07 krepšininkai ir elektrėniškiai ,,Centauras". Rungtynės prasidėjo ir vyko  visąlaik  pirmaujant  jauniesiems jonaviečiams, kurie puikiai dalindami vieni kitiems rezultatyvius perdavimus  ir ženkliai geriau kovodami kamuolius po krepšiais laimėjo visus keturis rungtynių kėlinukus, o  Jonavos sporto centro   krepšininkų triuškinančią pergalę galutiniu rezultatu 86:59  nulėmė net 15 taškų persvara laimėtas antrasis kėlinys.  Nugalėtojų komandoje naudingiausias kaip ir pusfinalyje  buvo  Mantas Gezevičius (25 tšk., 9 atk. kam., 4 rez.,  34 naud. b.). Šis žaidėjas gavo naudingiausio finalo žaidėjo prizą. Naudingai sužaidė Mantas Miliukas (8 tšk., 13 atk. kam., 15 naud. b.) ir puikiai kamuolius komandoms draugams skirstęs Dominykas Gerasimovas (12 tšk., 7 rez. perd.).  Pralaimėtojų komandoje Kristupas Kazlauskas ir Ugnius Baslyk  atitinkamai pridėjo 21 ir 12 taškų.