KK ,,Žiežmariai" užsitikrino pirmą vietą TOP grupėje ir tiesioginį kelialapį į ketvirfinalį 300

Šeštadienio popietę Kaišiadoryse tesėsi paskutinis antrojo etapo EKKL mačas. Pirmajame dienos mače susitiko dvi Top pogrupio komandos. Tai aikštės šeimininkai ,,Statyba-Geosoma"(2-2) bei svečiai komanda KK ,,Žiežmariai"(3-1). Šiose rungtynės svečiai susirinkę beveik stipriausios sudėties nuo pat pradžių rungtynių pabėgo dviženkle persvara ir ji išlaikę bei dar padidinę laimėjo laimėjo rungtynes ir taip patvirtino kaip šio mačo favoritų statusą. Galutinis rungtynių rezultatas 78:59. Šios rungynes gal būtų susiklostę kitaip jei kaišiadoriečiai turėtų daugiau žaidėjų ant atsarginių suolelio bei būtų pataikę bent kartais atrodo paprastus metimus iš po krepšio. ,,Statyba-Geosoma" komandai didelis nuostolis buvo Viliaus Bauro nepasirodymas ant parketo. Nugalėtojams daugiausia taškų pelnė žaidžiantis komandos vadovas Arvydas Pūras. Jo sąskaitoje 18 taškų. Pralaimėjusiems daugiausia taškų įmetė Arvydas Ivanauskas. Jis įmetė 15 taškų.

,,Statyba-Geosoma" komandos vadovo Viliaus Bauro komentaras: Silpnai pradėjome rungtynes, sunkiai sekėsi užpulti. Antrame kėlinyje prisivijome, tačiau nepataikėme kelių metimų, praradę kamuolius nuleidome rankas ir nebežaidėme savo krepšinio. Pritrūko šiandien noro ir kovos. Užimta vieta grupėje galėjo būti ir geresnė, bet yra kaip yra, lauksime varžovų ir ruošimės kovai.

KK ,,Žiežmariai" Arvydo Pūro komentaras: Gan lengvos rungtynės buvo, varžovai turėjo trumpesnį atsarginių suolelį.  Tuo ir pasinaudojome turėdami didesnę rotaciją. Per laisvą laiką prieš ketvirfinalius stengsimės ruoštis atkrintamosioms. Turim apsigyditi keleta traumelių, tai pertrauka turėtų įšeiti į naudą.