KK "Žiežmariai" pademonstravo čempionišką žaidimą prieš "Palomenė-Žemkausta"

KK "Žiežmariai" pademonstravo čempionišką žaidimą prieš "Palomenė-Žemkausta" 439

Vėlų Gruodžio 11-osios vakarą, Žiežmarių gimnazijos sporto salėje susitiko KK „Žiežmariai“ (5-2) ir „Palomenė-Žemkausta“ (3-5). Gausiai į rungtynes susirinkusios komandos kibo viena kitai į atlapus. Geriau rungtynes pradėję svečiai pirmavo beveik visą pirmajį kėlinį. Tik kėlinio pabaigoje praėjusių metų čempionai KK „Žiežmariai“ išlygino rezultatą ir išsiskirstė taikiai 19:19. Per pertraukėlę aikštės šeimininkai suprato, kad „Palomenė-Žemkausta“ atvyko ne tik pasisvečiuoti, bet kovoti dėl pergalės. Tuomet aikštės šeiminikai įjungė aukštesnę pavarą ir pradėjo tolti nuo varžovų. Antrąjį kėlinį KK „Žiežmariai“ laimėjo rezultatu 29:11 ir po dviejų kėlinių turėjo 18 taškų pranašumą. Trečiajame kėlinyje niekas nepasikeitė, aikštės šeimininkai ir toliau didino persvarą, o ketvirtasis kėlinys buvo tik formalumas. „Palomenė-Žemkausta“ kolektyvas ir komandos sirgaliai gali pasidžiaugti tik tuo, kad pavyko laimėti ketvirtąjį ketvirtį – 21:19. Na, o rungtynes laimėjo ir savo aikštę apgynė KK „Žiežmariai“ iškovodami ilgai lauktą pergalę galutiniu rezultatu 91:67 (19:19, 29:11, 24:16, 19:21).

KK „Žiežmariai“ komandoje išsiskyrė: L. Alionis 21 tšk. (3 per. kam.), ir  T. Čiupas 19 taškų (7 at. kam.).

„Palomenė-Žemkausta“ komandoje išsiskyrė: D. Arlauskas 16 taškų, A. Ščerba 14 taškų, (7 at. kam.) ir  S. Semaška 13 taškų (6 at. kam.).