KK ,,Žiežmariai" atsibudę antrajame kėlinyje nugalėjo jaunuosius Kaišiadorių "ŠSPC-Savex" auklėtinius 376

Vėlyvą lapkričio 8-osios vakarą Kaišiadoryse įvyko dar vienos EKKL rungtynėse. Jose susitiko aikštės šeimininkai ,,Kaišiadorys ŠSPC-Savex" (0-1) bei svečiai KK ,,Žiežmariai" (1-0). Šiose  rungtynėse kaip ir galima buvo numanyti intrigos tikėtis buvo gan naivu. Ji išliko tik pirmajame kėlinyje,  kuriame abiem komandoms  buvo sunku rinkti taškus, o KK ,,Žiežmariai" netinkamai įvertinę  varžovą turėjo problemų. Nuo antro kėlinuko intriga išnyko kaip rūkas ore ir svečiai vis tolo ir iškovojo galutinę pergalę rezultatu 84:55.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė: Rokas Tamulevičius 16 taškų (4/7 dvitaškių, 6 atk. kam. 5 rez. perd. 19 naud. bal.), Mantvydas Lazauskas įmetė 15 taškų atakuodamas krepšė be klaidų (7/7 dvitaškių, 1/1 baud, 9 atk. kam. 22 naud. bal) ir Vytas Jacevičius 13 taškų. Tai buvo vienos geriausios šio 50 metų  žaidėjo rungtynės šiame sezone bei vienos geriausių per visą karjerą EKKL.

Pralaimėjusių gretose išsiskyrė Justas Kareckas  su 11 taškų, Laurynas Stralys ir Tadas Milkevičius (8 atk kam., 11 naud. balų) pelnę po 10 taškų.