KK ,,Vytis" pirmosios pergalės iškovoti visgi nepavyko

KK ,,Vytis" pirmosios pergalės iškovoti visgi nepavyko 523

Kovo 17 dienos popietę žmonės prieš balsavimą ir po jo nepamiršo ir krepšinio bei rinkosi stebėti EKKL rungtynių Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijoje. Čia susitiko šeimininkai KK ,,Vytis"(0-3) bei svečiai ,,Žemkausta-Alvameta"(3-0).Pastebėtina, kad abi komandos į rungtynes susirinko gan negausiai ir be keletos svarbių žaidėjų. Tai žadėjo aršią kovą bei intrigą. Rungtynes kaip ir dažnai nutinka žaidžiant KK ,,Vytis" geriau pradėjo ši komanda, kuri daugiausia Aivio Radlinsko ir Manto Morkūno pastangomis puolime po pirmosios rungtynių dalies turėjo 6 taškų persvarą. Daugelio ir jų pačių nuostabai šeimininkų komanda su iš šalies atrodo pajėgesne ,,Žemkausta-Alvameta" lygiai žaidė ir trečiame bei ketvirtame kėliniuose, o nugalėtojas sprendėsi paskutinę rungtynių minutę. Rungtynių pabaigą   dėka daugiausia  Audriaus Ščerbos pastangų puolime,  geriau ir šaltakraujiškiau sužaidė svečių komanda, kuri neleido KK ,,Vytis" komandai pirmąkart šiame sezone išeiti iš aikštės aukštai pakelta galva ir laimėjo rungtynes galutiniu rezultatu 75:71.

KK ,,Vytis" gretose išsiskyrė: Aivis Radlinskas 28 tšk. (12 atk.kam., 6 rez.perd., 26 naud. bal.), Mantas Morkūnas 25 tšk. (8 atk. kam., 28 naud. bal.)

,,Žemkausta-Alvameta" išsiskyrė : Audrius Ščerba 31 tšk. (15 atk.kam., 37 naud. bal.), Julius Abrutis 14 tšk. (6 atk.kam., 6 rez.perd., 14 naud.bal.). Laimonas Genčiauskas  14 tšk. ( 9 atk. kam., 10 rez.perd., 26 naud. bal.), Paulius Kazlauskas 7 tšk. (18 atk. kam., 16 naud.bal.).

Naudingiausiu rungtynių žaidėjų surinkęs 37 naudingumo balus tapo ,,Palomenė-Žemkausta" atstovas Audrius Ščerba.