KK „Vytis“ davė kovos KK „Rumšiškės“, tačiau pergalę šventė rumšiškiečiai

KK „Vytis“ davė kovos KK „Rumšiškės“, tačiau pergalę šventė rumšiškiečiai 548

Balandžio 11 dieną, Rumšiškėse, A. Baranausko gimnazijoje buvo sužaistos dar vienerios EKKL aštuntfinalio etapo rungtynės. Čia susitiko aikštelės šeimininkai KK „Rumšiškės“ ir svečiai iš Kaišiadorių KK „Vytis“. KK „Rumšiškės“ II etape rungtyniavo A grupėje ir užėmė 5 vietą. Tai aukščiausia vieta II etape, kuri įpareigoja rungtyniauti aštuntfinalio etape, tad rumšiškiečiai gavo sąlyginai silpniausius varžovus šiame etape, kadangi KK „Vytis“ B grupėje užėmė 6 vietą ir po savęs paliko tik „PGT“, kuriems šis sezonas jau baigtas.

Rungtynes labai sėkmingai pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie per pirmąsias 4 minutes sumetė net 14 taškų, į savo krepšį nepraleisdami nei vieno. Antroje pirmojo kėlinio dalyje įsibėgėjo ir KK „Vytis“. Pirmasis ketvirtis baigėsi rezultatu 19:14, aikštelės šeimininkų naudai. Antrasis ketvirtis vyko apylygiai, tik kėlinio pabaigoje KK „Vytis“ šoktelėjo į priekį ir ketvirtį laimėjo 20:16. Po dviejų kėlinių rezultatas buvo 35:34, aikštelės šeimininkų naudai.

Prieš trečiąjį ketvirtį komandas skyrė vos 1 taškas, o tai turėjo nepatikti aikštelės šeimininkams, nes EKKL II etape iškovota aukšta vieta turėjo leisti patinginiauti aštuntfinalio etape, o kol kas viskas vyksta priešingai. Išvadas per pertrauką pasidarę KK „Rumšiškės“ vyrukai čiupo jaunimą už ragų ir laimėjo trečią kėlinį rezultatu 29:11, taip nutoldami nuo varžovų prieš lemiamą ketvirtąjį kėlinį. Prasidedant ketvirtajam kėliniui, komandas skyrė 19 taškų. Skirtumas pakankamai didelis, norint įnešti intrigos į rungtynes, bet KK „Vytis“ tikrai rankų nenuleido ir puikiai sukovojo paskutines 10 minučių, kurias pavyko laimėti 28:17 ir sumažinti skirtumą. Rungtynės baigėsi rezultatu 81:73 (19:14, 16:20, 29:11, 17:28). KK „Rumšiškės“ serijoje iki dviejų 2 pergalių išsiveržė į priekį 1:0, sekančios rungtynės Balandžio 14 dieną Kaišiadoryse.

Skaičiai: absoliutus KK „Rumšiškės“ dominavimas po krepšiais – aikštelės šeimininkai atkovojo 61 atšokusį kamuolį, KK „Vytis“ - vos 19. KK „Rumšiškės“ atstovas Arnelijus Kriugžda atkovojo daugiau nei visa KK „Vytis“ komanda, net 27 atšokusius kamuolius. KK „Vytis“ taikliai atakavo iš trijų taškų zonos – pataikydami 43% metimų, o aikštelės šeimininkai metė 22% taiklumu.

Naudingiausiai šiose rungtynėse pasirodė KK „Rumšiškės“ atstovas Arnelijus Kriugžda, kuris surinko 34 naudingumo balus.

KK „Rumšiškės“ pasižymėjo: Tadas Grigaliūnas 31 tšk. (8 atk. kam., 5 rez. perd., 30 naud. b.), Eimantas Grigaliūnas 16 tšk. (2/14 trit. met., 9 atk. kam., 9 rez. perd., 25 naud. b.), Arnelijus Kriugžda 15 tšk. (27 atk. kam., 5 kl., 34 naud. b.).

KK „Vytis“ pasižymėjo: Mantas Morkūnas 17 tšk. (3/11 trit. met., 7 atk. kam., 20 naud. b.), Arnoldas Urbanavičius 15 tšk. (5 rez. perd., 15 naud. b.), Aivis Radlinskas 13 tšk..