KK „Statyba“ užtikrintai nugalėję Vievio „Žiedas“ toliau lipa ant kulnų lygos lyderiams 445

Gruodžio 18 dieną  19:15 val. Vievio gimnazijos sporto salėje ginklus surėmė šeimininkai KK „Žiedas“ (2/5) ir svečiai iš Kaišiadorių KK „Statyba“ (7/1). Rungtynes geriau pradėjo svečiai ir sužaidus tris su puse minutės jau pirmavo rezultatu 11:2. Viso pirmo ketvirčio metu vaizdas aikštelėje nepasikeitė ir sužaidus 10 minučių švieslentėje degė rezultatas 25:12 KK „Statyba“ naudai. Antrajame kėlinyje kardinalių pasikeitimų neįvyko. Abi komandos rinko taškus, o į ilgąją pertrauką geresnės nuotaikos išėjo svečiai, jie pirmavo rezultatu 39:22. Trečiojo kėlinio pradžia žiūrovams nieko gero nežadėjo, nes jokios intrigos aikštės šeimininkams atkurti nepavyko. Trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu 60:40 KK „Statyba“ naudai. Na, o ketvirtasis kėlinys buvo tik formalumas. Svečiams tereikėjo išsaugoti įgytą pranašumą, o šeimininkams nepralaimėti triuškinamu skirtumu. Tiesa, to padaryti jiems nepavyko, rungtynes jie pralaimėjo 31 taško skirtumu rezultatu 56:87 (12:25, 10:14, 18:21, 16:27).

• Vievio „Žiedas“ komandoje taškus pelnė vos 4 žaidėjai.
  • Naudingiausiu rungtynių žaidėju tapo Arvydas Ivanauskas iš KK“ Statyba“. Jam pavyko surinkti 40 naudingumo balų.

„Žiedas“: Rytis Kameneckas 18 tšk. (8 atk. kam., 7 kl., 6 išpr. praž.), Mindaugas Stoškus 14 tšk. (10 atk. kam., 5 išpr. praž. per 40min.), Lukas Kameneckas 13 tšk., Marijus Kameneckas 11 tšk..

KK „Statyba“: Arvydas Ivanauskas 25 tšk. (11/14 dvit. met., 16 atk. kam., 40 naud. b.), Rimantas Kirkickas 19 tšk. (8 atk. kam.), Modestas Vaiciukevičius 16 tšk. (7 rez. perd., 4 kl.), Justas Tilvikas 15 tšk. (7/8 dvit. met., 5 rez. perd.).