KK ,,Statyba" puikiai sužaidę ketvirtąjį kėlinuką iškovojo savo antrąją pergalę

KK ,,Statyba" puikiai sužaidę ketvirtąjį kėlinuką iškovojo savo antrąją pergalę 364

Antrose sekmadienio rungtynėse Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijoje susitiko aikštės šėimininkų teisėmis žaidusi KK ,,Statyba" prieš svečių statusą turinčią komandą ,,TPA". Tris  rungtynių kėlinukus vyko lygi kova priekyje būnant tai vienai,  tai kitai komandai. Ketvirtajame kėlinyje daugiau jėgų išsaugoję KK ,,Statyba" jaunuoliai spurtavo ir iškovojo jau antrąją savo  pergalę rezultatu 69:60. Nugalėtojų gretose išsiskyrė 29 taškus įmetęs ir 11 kamuolių atkovojęs Arvydas Ivanauskas. Pralaimėjusių gretose išskyrė po 18 taškų įmetę Ignas Mikulis bei Martynas Vengalis.