KK ,,Roda" šventes pasitinka geros nuotaikos ir nepralaimėję

KK ,,Roda" šventes pasitinka geros nuotaikos ir nepralaimėję 446

Gruodžio 20 dieną sužaistos trečiosios IX turo rungtynės. A. Brazausko gimnazijoje ietis surėmė dvi Kaišiadorių miesto komandos, aikštelės šeimininkai jaunieji „Kaišiadorys ŠSPC-Savex“(0-8) krepšininkai ir KK „Roda“ (9-0) atstovai, kurie į rungtynes atvyko vos penkiese. Nors turnyrinės lentelėje užimamos vietos ir nežadėjo rimtos bei atkaklios kovos, tačiau žiūrovai pamatė kai ką įspūdingo, bet apie tai vėliau.

Jau nuo pirmų kėlinio minučių komandos sėkmingai rinko taškus. Tiesa, lygos lyderiams tai sekėsi kur kas geriau. Sužaidus tris su puse minutės KK „Roda“ surakino varžovus savo gynyboje ir laimėjo "sausai" kėlinio pabaigą 15:0, o kėlinuką 25:7. Antrojo kėlinio pradžioje šeimininkai sužaidė kelias sėkmingas atkarpas, sumažino deficitą iki 14 taškų, tačiau tai tikrai neguodė. Sužaidus pusę kėlinio KK „Roda“ vėl kilo į šturmą ir vėl laimėjo sausą 5 minučių atkarpą 16:0, o po pirmos rungtynių pusės pirmavo nepadoriu rezultatu 51:19. Trečiajame kėlinyje vaizdas buvo toks pats kaip ir pirmuosiuose dviejuose kėliniuose. KK „Roda“ nemažino apsukų, didino savo pranašumą ir tiesiog smaginosi aikštelėje. Po trijų kėlinių rezultatas buvo 66:29 lygos lyderių naudai. Kyla klausimų koks buvo ketvirtasis kėlinys? O jis buvo sėkmingas ir jauniesiems kaišiadoriečiams. Nors rungtynėse intrigos jau nebebuvo laiko kada atkurti, galima pasidžiaugti tuo, kad „Kaišiadorys ŠSPC-Savex“ ketvirtajame kėlinyje nebeleido savęs triuškinti ir jį pralaimėjo rezultatu 22:27, o rungtynes  51:93 (7:25, 12:26, 10:15, 22:27).

Na, o dabar apie tai, kas šiose rungtynėse buvo tikrai įspūdinga. Naudingiausiu rungtynių žaidėju tapo Lukas Aleksiūnas, kuris surinko net 55 naudingumo balus. Tai yra geriausias šio sezono rezultatas. Bet ir tai dar nėra pabaiga. Lukas atkovojo net 33 kamuolius ir tai yra ne tik šio sezono geriausias rezultatas, bet ir geriausias visų laikų lygos rezultatas. Kitiems lygos žaidėjams bent pakartoti  šį pasiekimą bus be galo sunku.

„Kaišiadorys ŠSPC-Savex“: Justas Kareckas 9 tšk. (5 atk. kam., 4 per. kam.), Laurynas Stralys 9 tšk. (7 atk. kam., 5 per. kam.), Tadas Milkevičius 9 tšk.

KK „Roda“: Lukas Aleksiūnas 32 tšk. (12/14 dvit. met., 33 atk. kam., 8 kl., 6 išpr. praž.), Gediminas Marčiukaitis 22 tšk. (4 rez. perd., 7kl.), Paulius Pocius 20 tšk. (8 atk. kam., 5 rez. perd., 5 per. kam., 6 kl.).

KK ,,Roda" žaidėjo Gedimino Marčiukaičio komentaras: Nepasaint to, kad susirinkome tik penkiese parodėm, kad šiose rungtynėse esam geresni ir labiau patyrę žaidėjai. Varžovai kaip bebūtų verti pagyrimų, įmetė 51 tašką, puikiai sužaisdami ketvirto kėlinio pabaigą. Jiems viskas prieš akis, jie auga kaip žaidėjai ir manau užaugs.  Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų  proga norėčiau visai lygos bendruomenei,  komandų žaidėjams,  fanams palinkėti svarbiausia sveikatos, o tada ir visa kita  eis gerai. Linkiu, kad tiek lyga, tiek žaidėjai nuolat tobulėtų ir palaikytų sportinę formą.

Rungtynių akimirkos: (Antanas Radlinskas):