KK "Roda" sunkiai įsivažiavusi pirmoji iškovojo šeštą pergalę čempionate prieš KK "Megaliniją". 422

Gruodžio 2 d. vakarą A.M. Brauzausko g-zijos sporo salėje susitiko, dieną prieš nuominuota kaip geriausia lapkričio mėn. lygos komanda KK "Roda” (6-0) ir ,,Megalinijos (4-2) atstovai.

KK "Roda" šiose rungtynėse vertėsi be komandos lyderio Justino Kursevičiaus, kuris dėl traumos turėjo praleisti šį susitikimą  ir legendinio Kaišiadorių įžaidėjo - Gedimino Marčiukaičio, kurį lyg tyčia rungtynėms pamiršo užregistruoti jau minėtas J. Kursevičius. Abu nestokojo pastabų teisėjams ir patarimų komandos draugams sėdėdami ant komandos suolo. Pirmajame kėlinyje jautėsi, kad jų abiejų trūksta ir aikštekėje, juolab komandai nesisekė apsiginti nuo taiklių "Megalinijos" metimų. Antrajame kėlinyje suaktyvinę gynybą, per kurį varžovams leido įmesti tik 5 taškus, ir taiklių Motiejaus Gimžausko metimų dėka, perlaužė rungtynes ir išlaikė persvara iki pat jų galo. Galutinis rezultatas 63:49 (17:22,16:5,13:11,17:11).

• Pergalę "Rodai" lėmė ir labai prastas varžovų lyderio Edgaro Žukausko pasirodymas.
  • Pačios rungtynės savo dvasia ir atkaklumu turėjo patikti žiūrovams, nors komandos gausiai klydo ir dažnai netaikliai atakavo į krepšį.

Rezultatyviausiai "Rodos" ekipoje pasirodė minėtasis Motiejus Gimžauskas (22 taškai, 6/11 tritaškiai, 7 atkovoti kamuoliai 24 naudingumo balai) ir Jonas Grenda (7 taškai, 11 atkovotų kamuolių, 13 naudingumo balų).

"Megalinijos" ekipoje rezultatyviausiai žaidė Edgaras Žukauskas (14 taškų, 9 atkovoti kamuoliai ir net 11 klaidų) bei Tomas Lapašinskas surinkęs dvigubą dublį (10 taškų, 10 atkovotų kamuoliu).

Tomo Lapašinsko komentaras: "Rungtynės labai sunkios, nerezultatyvios ir pareikalavusios daug jėgų. Po gana gero pirmo kėlinio, antrame paleidome rungtynes. Daug klydome, pramesti metimai iš po krepšio gerose pozicijose ir, eilinį kartą, pramestos baudos lėmė pralaimėjimą.
Iš esmės rungtynėse buvo daug pozityvo ir gerai sukovojom su gera komanda, sėkmės Jiems bei Mums artimiausiose kovose.