KK ,,Roda" atsitiesė po savaitgalio pralaimėjimo įveikdama SK ,,Centauras"

KK ,,Roda" atsitiesė po savaitgalio pralaimėjimo įveikdama SK ,,Centauras" 286

EKKL trečio turo  rungtynėse  Elektrėnų profesinio rengimo centre susitiko SK ,,Centauras“(1-1) prieš svečius iš Kaišiadorių KK ,,Roda“(1-1). Pirmame rungtynių kėlinyje rungtynes klostėsi ganėtina nerezultatyviai ir lygiai. Nuo antro kėlinio visus likusius kėlinius vienaženkle persvara  laimėjo reguliariame sezone aukščiau turnyrinėje lentelėje stovėjusi KK ,,Roda“ . Ketvirtajame kėlinyje persvara pasiekė dviženklę ribą. Galutinis rungtynių rezultatas 99:83 svečių naudai. Šiose rungtynėse Kaišiadorių komandai puolant labai padėjo tik antras rungtynes komandoje sužaidęs atakuojantis gynėjas Motiejus Gimžauskas. Jis pelnė 21 tašką ir buvo antras pagal rezultatyvumą savo komandoje.  Elektrėnų jaunuolių pralaimėjimą lėmė gan ženkliai pralaimėta kova po krepšiais.  Pritrūko ūgio ir jėgų stabdant su KK ,,Rodos“  aukštaūgius Artūrą Kavaliauską bei Karolį Kursevičių,  kurie kartu atkovojo net 32 kamuolius. Nugalėtojams 32 taškus pelnė vidurio puolėjas Karolis Kursevičius. Pralaimėjusiems 22 taškus įmetė Rapolas Bielskis. Šis žaidėjas toliau demonstruoja puikią sportinę formą. Šiame etape jis nepalieka aikštęs įmetęs mažiau nei 22 taškus. Gaila, kad jam dažnai pritrūksta  didesnės pagalbos puolant iš komandos draugų.

KK ,,Roda" žaidėjo Motiejaus Gimžausko komentaras: Pirmoje puseje mum labai sunkiai sekesi apsiginti ir išsirinkti žmones.  Centauras  tikrai gerai pataikė tritaškius ir asmeniskai gynėmės ir aikšte,  niekas nesigavo.  Antroje rungtynių dalyje , mūsų dideli žaidėjai susirinko visus kamuolius tiek ginyboje tiek puolime, plius sumetėm tritaskius kas padejo atsiplėšti nuo varžovuų, o svarbiausia žaidėm kaip komanda, vienas kita palaikėm , užsivedę buvom, tas turbut ir lėmė mūsų sėkminga antrą rungtynių atkarpą.  Arūnas Kavaliauskas,  kuris turi daug patirties sustygavo mūsų žaidimą.

SK ,,Centauras" žaidėjo Baslyk Danielius komentaras: Rungtynes pradėjome geru ritmu, tai leido jaustis labiau užtikrintai abejose aikštės pusėse, puikiai sekėsi išmesti laisvus tolimus metimus, tačiau arčiau krepšio turėjome sunkumų kovojant su varžovų aukštaūgiais. Leidome jiems atsikovoti per daug kamuolių puolime ir kartoti savo metimus kurie dažnai baigdavosi taškais arba pražangomis. Būtent jėgos trūkumas ir nesusikalbėjimas po savuoju krepšiu nulėmė tokią rungtynių baigtį.