Atkakliausiose EKKL antrojo etapo pirmojo turo rungtynėse KK,,Roda" pergalė

Atkakliausiose EKKL antrojo etapo pirmojo turo rungtynėse KK,,Roda" pergalė 273

Šeštadienio popietę Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijoje įvyko dar vienos EKKL stipriausiųjų pogrupio rungtynės. Susitiko aikštės šeimininkai ,,Statyba-Geosoma" bei svečiai KK ,,Roda". Pirmojoje rungtynių pusėje vyko atkakli ir nerezultatyvi kova, bet beveik visada didesne ar mažesne persvara priekyje buvo svečiai. Trečiajame kėlinyje šeimininkai bandė perlaužti rungtynes ir pavyti varžovus, bet KK ,,Roda" dėka geresnės kovos dėl atšokusių kamuolių bei ilgesnio atsarginių žaidėjų suoliuko išlaikė persvarą ir laimėjo rungtynes rezultatu 72:63. Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė po 14 taškų įmetę Justas Kralikauskas ir Karolis Kursevičius. Justui tai buvo ir rezultatyviausios sezono rungtynes. Belieka tikėtis, kad šis jaunasis žaidėjas išlaikys tokį žaidimą ir taps dar vienu svarbiu žaidėjui savo komandai. Pralaimėjusių gretose rezultatyviausias buvo EKKL ,,Oro karaliaus" konkurso dalyvis Donatas Kudžma, kuris įmetė 20 taškų.

,,Statyba-Geosoma" vadovo Viliaus Bauro komentaras: Varžovai susirinko beveik pilna sudėtimi, todėl buvo sunki kova, pradžioje sunkiai sekėsi užpulti, nepataikėme daug metimų. Trečiame kėlinyje buvome sugrįžę į varžybas, tačiau nesugebejome jų perlaužti. Pralaimėjimą lėmė pataikymas bei pralaimėta kova del atšokusių kamuolių.