„Kaišiadorys ŠSC-Savex“ triuškinamai pralaimėjo komandai „Sbetonas“ ir baigė kovas „Vienybės“ lygoje 956

Balandžio 2 dieną „Vienybės“ lygos Mažosios taurės susitikime Jonavoje kovojo aikštės šeimininkai „Sbetonas“ prieš svečius „Kaišiadorys ŠSC-Savex“. Šias rungtynes geriau pradėjo kone stipriausia savo sudėtimi žaidusi šeimininkų komanda, kuri su lyg kiekvienu kėliniu vis labiau tolo nuo išretėjusiomis gretomis žaidusių varžovų, kurių beveik visus taškus rinko vienas žaidėjas Lukas Žilinskas. „Sbetonas“ laimėję visus keturis kėlinius iškovojo triuškinančią pergalę rezultatu 104:54. Nugalėtojai patenka į „Vienybės“ lygos Mažosios taurės pusfinalį, kuriame žais su komanda iš Elektrėnų „Centauras“. Tuo tarpu „Kaišiadorys ŠSC-Savex“ komandai sezonas yra baigtas.  Nugalėtojų  komandoje naudingiausiai sužaidė vieną iš retų „Vienybės“ lygoje  trigubą dublį surinkęs Lukas Armonas (19  tšk., 16 atk. kam., 13 rez. perd.,  35 naud. b.). Taip pat naudingai pasirodė ir Darius Januška (37  tšk., 12/14 dvit. met., 5 rez. perd., 34 naud. b.) bei Erikas Chaneckas (3 tšk., 19 atk. kam.,  6 rez. perd.,  26 naud. b.). Pralaimėtojų komandoje naudingiausias buvo Lukas Žilinskas  (41 tšk., 10 atk. kam., 9 išprov. praž., 35 naud. b.).