Kaip ant svarstyklių vykusiose rungtynėse antroji komandos ,,Žiežmariai" pergalė 981

Paskutinės antrojo turo rungtynės pirmąjį lapkričio sekmadienį vyko taip pat Žiežmariuose,  kur susitiko aikštės šeimininkai komanda ,,Žiežmariai“ (2-0) prieš svečius iš Elektrėnų ,,Alternetas“(0-2). Šios rungtynės nepaisant, kad svečiai į rungtynes atvyko tik šešiese tris kėlinius vyko tarsi ant svarstyklių,  po kėlinį vienaženkle persvara laimint tai vienai, tai kitai komandai, o nugalėtojas paaiškėjo tik po šešiolikos taškų persvara   žiežmariečių laimėtojo ketvirtojo kėlinio. Galutinis rezultatas 79:62 komandos ,,Žiežmariai“ naudai. Nugalėtojų gretose naudingiausias buvo dvigubą dublį surinkęs Tomas Vainoris (13 tšk., 14 atk. kam., 26 naud.b.). Rezultatyviausias buvo Rokas Tamulevičius -17 taškų. Pralaimėtojų komandoje rezultatyviausias ir naudingiausias buvo Gabrielius Bielskis (24 tšk., 12 atk. kam., 24  naud. b.).