JKML sekmadienis: tampa aišku, kad dvi EKKL komandos užsitikrino vietą ,,Vienybės" lygos Mažosios taurės pusfinalyje

JKML sekmadienis: tampa aišku, kad dvi EKKL komandos užsitikrino vietą ,,Vienybės" lygos Mažosios taurės pusfinalyje 945

Kovo 26 dieną Jonavoje sužaisti du ,,Vienybės" lygos susitikimai. Turėjo įvykti trys, tačiau viena komanda neatvyko į rungtynes, tai susirinkę žiūrovai matė tik du susitikimus. Apie tai ir dar daugiau šioje apžvalgoje.

Laimėjo pirmąkart.  Tai pirmose sekmadienio  dienos rungtynėse, kurios vyko  ,,Vienybės" lygos Mažosios taurėje padarė  EKKL komanda iš Elektrėnų  ,,Alternetas“, kuri svečiuose  susitiko JKML komanda   aikštės šeimininkais ,,Akademija". Rungtynes prasidėjo ir vyko lygiai, tačiau po dviejų kėlinukų, dėka šiek tiek geriau metamų tritaškių trijų taškų persvarą turėjo šeimininkų komanda. Nuo trečiojo kėlinuko ženkliai  geriau kovodami kamuolius ir pradėdami geriau pataikyti aikštėj pradėjo dominuoti elektrėniškiai, kurie po trečiojo kėlinuko pirmavo vieno taško persvara. Ketvirtajame kėlinyje svečiai pradėjo dar labiau tolti nuo varžovų ir sužaidus kiek daugiau nei penkias šio kėlinio minutes pirmavo jau dviženkle persvara. Nuo to momento šeiminininkai šiek tiek apmažino savo persvarą ir pralaimėjo rungtynes vienženkle persvara galutiniu rezultatu 71:79. Tai pirmoji  ,,Alternetas" pergalė, kuri leidžia šiai komandai pakovoti dėl patekimo tarp keturių geriausių Mažosios taurės komandų. Tam reikia laimėti savo susitikimus ir tikėtis palankių kitų rungtynių rezultatų. Tuo tarpu ,,Akademija" pralaimi trečiąkart per keturis turus ir  baigia savo pasirodymą ,,Vienybės" lygoje. Nugalėtojų komandoje naudingiausias buvo Gabrielius Bielskis (20 tšk., 13 atk. kam., 7 rez. perd.,  31 naud. b.). Naudingai sužaidė taip pat dvigubą dublį surinkęs Simas Junevičius (17 tšk., 17 atk. kam., 4 rez. perd., 24 naud. b.). Pralaimėjusių komandoje naudingiausias buvo Martynas Makarevičius  (33 tšk., 8 atk. kam.,  4 rez. perd., 4 perimti kamuoliai., 35 naud. b.). 19 taškų  pridėjo Remigijus Komisaraitis. 

Daugiau informacijos: http://www.jkml.lt/rezultatai/669

Pralaimėjo pirmąkart.  Tai nutiko EKKL  komandai ,,Fotokos“,  kuri  antrame sekmadienio susitikime, kuris taip pat vyko Mažojoje taurėje išvykoje susitiko  su aikštės šeimininkais Jonavos ,,SC06/07". Rungtynes šiek tiek geriau pradėjo šeimininkai, kurie po pirmosios rungtynių dalies daugiausia tik pirmąsias rungtynes ,,Vienybės" lygoje žaidusio Pauliaus Petrausko dėka įgijo trapią trijų taškų persvarą. Po ilgosios pertraukos šiek geriau mesdama dvitaškius aikštejė pradėjo dominuti komanda ,,Fotokos", kuri ne tik persverė rezultatą savo naudai, bet iki kėlinuko vidurio įgijo didžiausią šių rungtynių persvarą - aštuonių taškų. Ties šiuo momentu jaunieji jonaviečiai nepasimetė ir likusią kiek daugiau nei trijų minučių atkarpą laimėję rezultatu 12:0 po trijų kėlinukų jau pirmavo keturių taškų persvara. Ketvirjame kėlinyje vyko lygi,  taškas į tašką kova, kuri kaip rodo rungtynių eiga buvo naudigesnė šeimininkų komandai, kuri kėliniui pasibaigus lygiu rezultatu išsaugojo keturių taškų persvarą ir laimėjo rungtynes galutiniu rezultatu 66:62, taip iškovodami savo antrąją pergalę ir likus sužaisti vienoms savo rungtynėms išsaugoja galimybes būti tarp keturių geriausių taurės komandų. Tuo tarpu ,,Fotokos" iškovoja tris iš keturių pergalių baigia grupės kovas ir kartu su kita EKKL komanda ,,Centauras" patenka tarp keturių geriausių Mažosios lygos komandų.  Nugalėtojų komandoje naudingiausias buvo pirmąsias rungtynes ,,Vienybės" lygoje žaidęs Paulius Petrauskas (25 tšk., 8 atk. kam., 4 rez., 5 perimti kamuoliai,  26 naud. b.). Pralaimėtojų komandoje naudingiausias buvo Mantas Morkūnas (25 tšk., 7 atk. kam., 5 rez. perd., 5 perimti kamuoliai., 8 išprovokuotos pražangos., 24 naud. b.)

http://www.jkml.lt/rezultatai/670

Rungtynių akimirkos: https://www.facebook.com/media/set?vanity=ekrepsinis&set=a.2159122570951723(Antanas Radlinskas). 

Neatvyko. Tai padarė komanda Vievio ,,Žiedas", kuri neatvyko į paskutinį dienos susitikimą Jonavoje, kur pastaroji komanda ,,Vienybės" lygos Didžiojoje taurėje turėjo susitikti su šeimininkais komanda ,,Pauliukai". Komandai ,,Žiedas" įskaitytas techninis pralaimėjimas 0:20. Tai reiškia, kad ši komanda ,,Vienybės" lyga baigia be pergalių. Tuo tarpu ,,Pauliukai" kaip antroji grupės komandai keliauja tarp keturių geriausių komandų. 


‹ atgal
svetainiu kurimas EKKL © 2023

uždaryti