Jaunųjų lygos komandų derbį laimėjo elektrėniškiai

Jaunųjų lygos komandų derbį laimėjo elektrėniškiai 510

Antrose sekmadienio rungtynėse  kurios vyko Kaišiadoryse susitiko dar dvi komandos, kurios žaidžia Bottom pogrupyje. Tai aikštės šeimininkai ,,Kaišiadorys-ŠSPC-Savex"(0-1) bei SK ,,Centauras" (1-0). Rungtynes greitomis  ir rezultatyviomis atakomis pradėjo svečiai, kurie po pirmo rungtynių kėlinuko spėjo įgyti dviženklę persvarą. Antrame kėlinyje toliau vyko puolamojo tipo rungtynės ir šeimininkai Justo Karecko puolamaisiais veiksmais žaidimą aplygino. Po ilgosios petraukos SK ,,Centauras" žaidėjas Lukas Jančiauskas tęsė savo šou tiek puolime tiek gynyboje, kurį buvo pradėjęs jau pirmoje rungtynių pusėje. Daugiausia šio žaidėjo pastangomis vėl į priekį ,,šovė" jaunujų elektrėniškių komanda, kuri dviženklę persvarą išlaikė iki rungtynių pabaigos ir rungtynes laimėjo peržengdama 100 taškų ribą.

Skaičiai: Jau minėtas SK ,,Centauras" žaidėjas Lukas Jančiauskas surinko net 37, atkovojo 14 ir surinko 55 naudingumo balus ir pakartojo KK ,,Roda" atstovo pasiektą naudingumo balų skaičių. Jaunieji kaišiadoriečiai padarė net 32 klaidas, kas neleido labiau pasipriešint svečiams. Elektrėniškiai metė dvitaškius 56 procentų taiklumu, kai kaišiadoriečiai tai darė tik 36. Šeimininkų žaidėjas Justas Kareckas išprovokavo net 11 pražangų ir metė 17 baudos metimų, kas yra vienas geriausių rezultatų šių metu čempionate. Geriausią rezultatą šiame mače pasiekėj jau minėtas Lukas Jančiauskas, kuris išprovokavo 14 pražangų.

SK ,,Centauras" gretose pasižymėjo : Lukas Jančiauskas 37 tšk ( 14 atk.kam; 14 išprovok.pražangų, 55 naud.bal.), Danielius Baslyk 15 tšk. ( 5 rez.perd.).

,,Kaišiadorys-ŠSPC-Savex" pasižymėjo: Justas Kareckas 21 tšk. ( 11 išprovok. praž.), Laurynas Stralys 17 tšk.