Įsibėgėja sezonas – įsibėgėja ir komandos

Įsibėgėja sezonas – įsibėgėja ir komandos 573

Antroji EKKL savaitė buvo gausi rungtynėmis, kurių sužaista net 8. Netrūko rezultatyvių, įtemptų ir netikėtai pasibaigusių rungtynių, bei įspūdingų asmeninių pasirodymų. Apie viską – antrosios savaitės apžvalgoje.

Dvikovoje tarp jaunųjų Kaišiadorių komandų stipresni buvo „Kaišiadorys ŠSPC-Savex“

Pirmadienį (spalio 21) Kaišiadoryse susitiko dvi jaunos komandos „Kaišiadorys ŠSPC-Savex“ ir KK „Vytis“. Tiek vienai, tiek kitai komandai tai buvo pirmosios rungtynės naujajame sezone. „Kaišiadorys ŠSPC-Savex“ komanda vasarą dalyvavo įvairiuose draugiškuose turnyruose ir tai atsispindėjo jų žaidime. Per pirmąsias 20 minučių pavyko įmesti net 61 tašką ir susikrauti 27 taškų pranašumą (61:34). Po ilgosios pertraukos žaidimas aikštelėje nepasikeitė, „Kaišiadorys ŠSPC-Savex“ ir toliau didino pranašumą, o rungtynes laimėjo daugiau nei įtikinamai – 109:70. Po vasaros susilpnėjusi KK „Vytis“ dar turės paieškoti savojo žaidimo norėdami rimčiau pasigalynėti su jaunaisiais Kaišiadorių talentais.

KK „Žiedas“ apgynė savo tvirtovę galingai sužaidę pirmuosius du ketvirčius

Antradienį (spalio 22) įvyko dvejos rungtynės. Pirmosiose – KK „Žiedas“ savo aikštelėje priėmė svečius iš Kaišiadorių „TPA-Elmenhorster“ komandą. Gerą sportinę formą demonstruojantys aikštelės šeimininkai jau pirmajame kėlinyje pabėgo į priekį ir susikrovė dviženklį pranašumą (20:8). Antrajame nemažindami apsukų sužaidė dar įspūdingiau (28:12) ir po dviejų kėlinių pirmavo rezultatu 48:20. Net 28 taškų pranašumas atrodė saugus ir KK „Žiedas“ kolektyvas sumažino apsukas, o tuo pasinaudojo patyrę svečiai iš Kaišiadorių, kurie laimėjo trečiąjį ketvirtį rezultatu 27:19, o ketvirtąjį 19:12, tačiau to pergalei neužteko. Rungtynės baigėsi rezultatu 79:66 aikštelės šeimininkų naudai. Svečiai šiose rungtynėse išmetė net 42 tolimus metimus iš kurių tikslą pasiekė vos 7. Susiderinę taikiklius „TPA-Elmenhorster“ gali tapti sunkiai sulaikomais.

Pirmosiose sezono rungtynėse KK „Žiežmariai“ davė pamokų „Kaišiadorys ŠSPC-Savex“ jaunimui

Antrosiose antradienio (spalio 22) rungtynėse susitiko KK „Žiežmariai“ ir „Kaišiadorys ŠSPC-Savex“, kuriems tai buvo antrosios rungtynės per dvejas dienas. Įspūdingai gynyboje sužaidę pirmąjį kėlinį žiežmariečiai oponentams leido įmesti vos 4 taškus ir laimėjo ketvirtį rezultatu 19:4. Antrajame kėlinyje vaizdas aikštelėje nepasikeitė ir po pirmosios rungtynių pusės KK „Žiežmariai“ pirmavo rezultatu 40:14. Po ilgosios pertraukos žaidimas aikštelėje nepasikeitė ir žiežmariečiai pasiekė lengvą pergalę rezultatu 76:42 bei įsirašė pirmąją pergalę naujajame sezone. „Kaišiadorys ŠSPC-Savex“ tai buvo pirmasis pralaimėjimas.

Rungtynių akimirkos: [nuotraukų galerija]. Nuotraukų autorius - Vytautas Šimkūnas.

Elektrėnų derbį laimėjo „Sporto centras“ įveikdami SK „Centauras“

Ketvirtadienis (spalio 24) taip pat buvo dviguba diena. Pirmojoje dienos dvikovoje pečius surėmė dvi Elektrėnų miesto komandos – „Sporto centras“ ir „Centauras“. Kaip ir buvo galima tikėtis – nuo pirmų minučių į priekį pabėgo vyresnieji ir daugiau žaidybinės patirties turintys „Sporto centras“ žaidėjai. Po pirmojo ketvirčio vyresnieji elektrėniškiai pirmavo 12 taškų (27:15), o po antrojo - net 26 taškais (55:29). Ir nors trečiasis ketvirtis vyko apylygiai (10:11), ketvirtajame „Sporto centras“ sudėliojo visus taškus ir laimėjo ketvirtį 32:10. Rungtynės baigėsi rezultatu 97:50. Šiose rungtynėse išsiskyrė „Sporto centras“ komandos atstovas Konstantinas Bakanovas, atlikęs trigubą dublį – 16 taškų, 12 atkovotų kamuolių ir 10 rezutlatyvių perdavimų per 36 minutes.

„Žemkausta-Alvameta“ tik ketvirtajame kėlinyje įrodė pranašumą prieš KK „Statyba“

Antrosiose ketvirtadienio (spalio 24) rungtynėse, kiek neįprastoje aplinkoje, Rumšiškėse, susitiko „Žemkausta-Alvameta“ ir KK „Statyba“. Rungtynės vyko ypač atkakliai, po pirmojo ketvirčio 3 taškų pranašumą (16:13) turėjo svečių teisėmis žaidusi KK „Statyba“. Po antrojo kėlinio svečių pranašumas sumažėjo iki 2 taškų (32:34), o po trečiojo kėlinio iki minimumo (44:45). Žaidimo gijas į savo rankas tik ketvirtajame kėlinyje perėmė „Žemkausta-Alvameta“, kurie laimėjo lemiamą ketvirtą kėlinį rezultatu 19:15 ir laimėjo rungtynes rezultatu 63:60. Šiose rungtynėse „Žemkausta-Alvameta“ komandos lyderis Giedrius Prabulis surinko trigubą dublį – pelnė 14 taškų, atliko 10 rezultatyvių perdavimų ir išprovokavo 10 varžovų pražangų, per 40 minučių.

Rungtynių vaizdo įrašas: [vaizdo įrašas].

Sensacija? Ne. Netikėtumas? Taip. KK „Statyba“ laimėjo prieš KK „Žiežmariai“

Savaitgalis prasidėjo rungtynėmis Kaišiadoryse, kuriose susitiko KK „Statyba“ ir svečiai iš gretimo miestelio KK „Žiežmariai“. Kaip ir buvo galima tikėtis, rungtynių pradžia buvo įnirtinga ir įtempta. Po pirmojo ketvirčio vos 2 taškų pranašumą (19:17) turėjo svečiai iš Žiežmarių. Antrasis ketvirtis buvo toks pat įtemptas kaip ir pirmasis, o prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė vos 1 taškas (35:36), pirmavo žiežmariečiai. Po ilgosios pertraukos nei vienai komandai nepavyko įgyti didesnio pranašumo ir viskas sprendėsi ketvirtajame. Paskutines 10 minučių geriau sužaidė KK „Statyba“ kolektyvas, kurie šventė pergalę, prieš praėjusių metų vicečempionus, rezultatu 74:69.

Broliai šaunuoliai – kaip Kursevičiai susitvarkė su „Megalinija“

Sekmadienį (spalio 27) pirmosiose dienos rungtynėse susitiko KK „Roda“ ir „Megalinija“. Po pirmos sezono savaitės abi komandos buvo iškovojusios pergales, tad ši dvikova kažkam turėjo pasibaigti šį sezoną dar nepatirtu pralaimėjimo kartėliu. Per pirmuosius du kėlinius KK „Roda“ dėsningai didino pranašumą (16:10 ir 18:13). Po dviejų kėlinių skirtumas buvo 11 taškų (34:23). Ir nors galėjo atrodyti, jog „Megalinija“ turės patirti pirmąjį pralaimėjimą sezone – komanda su tuo nesutiko ir ketvirtajame kėlinyje pakilo į lemiamą spurtą ir priartėjo iki 3 taškų (55:52), tačiau paskutinės dvi minutės buvo tuščios ir vis dėlto, pergalingi šūksniai aidėjo nuo KK „Roda“ atsarginių suolelio. Rungtynes, rezultatu 55:52 laimėjo KK „Roda“ ir įsirašė antrąją pergalę. Verta paminėti Justiną ir Karolį Kursevičius, kurie kartu surinko 40 taškų iš 55 visos komandos taškų (73% komandos taškų).

KK „Rumšiškės“ be didesnio vargo susitvarkė su KK „Vytis“

Paskutinės savaitės rungtynės įvyko Kaišiadoryse, čia susitiko KK „Vytis“ ir svečiai iš Rumšiškių, praėjusio sezono čempionai, KK „Rumšiškės“. Jau pirmajame kėlinyje svečiai parodė, jog atvyko rimtai nusiteikę. Pirmąsias 10 minučių rumšiškiečiai laimėjo rezultatu 31:11. Ir nors antrajame kėlinyje komandos žaidė atviresnį krepšinį, tai tikrai neguodė aikštelės šeimininkų, kadangi skirtumas tarp komandų nemažėjo. Prieš ilgąją pertrauką KK „Vytis“ atsilikinėjo rezultatu 32:58. Antroji rungtynių pusė buvo tik formalumas, o ketvirtajame kėlinyje rumšiškiečiai užtvirtino pergalę sužaisdami dar vieną galingą kėlinį (26:11). Rungtynės baigėsi rezultatu 56:98, KK „Rumšiškės“ naudai. Įspūdingas rungtynes sužaidė Tadas Grigaliūnas (35 tšk.) ir Arvydas Ivanauskas (29 tšk.), kurie kartu surinko daugiau taškų, nei visa aikštelės šeimininkų komanda.

Geriausi savaitės pasirodymai:

Naudingiausiai pasirodė Arvydas Ivanauskas (KK „Rumšiškės“). Rungtynėse prieš KK „Vytis“ surinkęs 40 naudingumo balų.

Rezultatyviausias rungtynes sužaidė Tadas Grigaliūnas (KK „Rumšiškės“). Rungtynėse prieš KK „Vytis“ įmetęs 35 taškus.

Daugiausiai kamuolių atkovojo Arvydas Ivanauskas (KK „Rumšiškės“) ir Mantvydas Lazauskas (KK „Žiežmariai“), sugriebę po 15 kamuolių.

Geriausiai komandos draugams kamuolius skirstė Lukas Kandratavičius (KK „Rumšiškės“) ir Vilius Bauras (KK „Statyba“), atlikę po 12 rezultatyvių perdavimų.