„IDIP-Žemkausta“ - naujieji EKKL čempionai

„IDIP-Žemkausta“ - naujieji EKKL čempionai 951

Tą pačią, Balandžio 1 dieną Kaišiadoryse įvyko EKKL finalas. Čia susitiko „IDIP-Žemkausta“ ir KK „Žiežmariai“. Pirmoji rungtynių dalis pasižymėjusi emocijų gausa ir netgi  krauju vyko gan lygiai, rezultatyviai nei vienai komandai neįgijant didesnės persvaros. Į ilgąją pertrauką komandos išėjo vos dviejų taškų persvara pirmaujant komandai „IDIP-Žemkausta“. Trečiasis kėlinys prasidėjo pastarosios komandos spurtu 13:0, kas leido šiai komandai vos per dvi sužaistas minutes įgyti dviženklę persvarą. Toliau rungtynės vyko komandai „Žiežmariai“ bandant vytis varžovus, tačiau „IDIP-Žemkausta“ per visą likusį rungtynių laiką šias pastangas paversdavo niekais, neprisileido varžovų iki vienženklės persvaros ir iškovojo pergalę pakankamai įtikinamu galutiniu rezultatu 100:83, taip tapdami naujaisiais EKKL čempionais. Nugalėtojų komandoje naudingiausiai pasirodė Erikas Seniūnas (29 tšk., 17 atk. kam., 45 naud.b.). Šiam žaidėjui atiteko pirmąkąrt teikiama kaišiadoriečio krepšininko Ramūno Šiskausko vardo apdovanojimas. Naudingai sužaidė ir Lukas Martinkus (24 tšk., 7 atk. kam., 8 rez. perd., 36 naud. b). Pralaimėjusiųjų komandoje naudingiausias buvo Rokas Janickas (28 tšk., 8/12 dvit. met., 3 atk. kam., 3 rez. perd., 36 naud. b).

Finalo rungtynių ir apdovanojimų akimirkos: [nuotraukų albumas] (nuot. aut. Antanas Radlinskas).