Gaisrininkų ,,PGT“ ir ,,parketo meistrų“,,Bauwerk-Boen“ įnirtingoje dvikovoje pergalę ištraukė pastarieji 192

Antrose antradienio rungtynėse vėl susitiko dvi Elektrėnų regiono komandos, tai Elektrėnų ,,PGT“ (2-4) bei dar nepralaimėję ,,Bauwerk-Boen“ (6-0).  Pastarieji jau pirmame kėlinyje jį laimėdami net 18 taškų bandė įrodyti,  kas yra šio vakaro favoritai. Po tokios pradžios atrodė, kad šiose rungtynėse nugalėtojai kaip ir aiškūs, bet viskas pakrypo gausiai susirinkusiems žiūrovams netikėta linkme. ,,PGT“ daugiausia Mariaus Radvilos ir Dariaus Stambrausko dėką antrajame  kėlinuke  kaip ir dera gaisrininkams ,,nugesino“ varžovų puolimą   ir laimėję kėlinį  net 19 taškų  prieš ilgąją  pertrauką įsiveržė priekį. Trečiajame kėlinuke nei vienai komandai nepavyko įgauti didesnės persvaros ir kėlinukas baigėsi lygiai, kas leido ir toliau pirmauti ,,gaisrininkams“ . Ketvirtame kėlinyje geros ir kibios gynybos dėka leidžiant varžovams įmesti tik 10 taškų į priekį šovė ,,Bauwerk-Boen“ bei laimėjo rungtynes galutiniu rezultatu 88:79. Nugalėtojus į priekį vedė du naudingiausi lygos žaidėjai Karolis Jovaiša bei Raimondas Sadkauskas. Jie pelnė atitinkamai 27 ir 25 taškus.  Pralaimėjusiems Marius Radvila pelnė 27 taškus iš jų net 7 kartus bausdamas varžovus taikliais tritaškiais. Šis žaidėjas sužaidę rezultatyviausias sezono rungtynes bei bando tapti vienvaldžiu komandos vedliu.