Fausto Kulbicko šou atvedė ,,Žiedo" komandą į antrąją pergalę sezone

Fausto Kulbicko šou atvedė ,,Žiedo" komandą į antrąją pergalę sezone 637

Lapkričio 10 Elektrėnuose sužaistos antrosios IV EKKL pirmenybių turo rungtynės. Čia susitiko šeimininkų teisėmis žaidusi bei elektrėniškių pagrindu sudaryti lygos naujokai ,,Alternetas "(2-2)  bei svečių  komanda kaimyninio Vievio komanda ,,Žiedas“ (2-2).  Pirmoje rungtynių pusėje vyko gan nerezultatyvios gynybinio stiliaus rungtynes po kėlinį identišku rezultatu 17:15 laimint tai vienai, tai kitai komandai. Tai lėmė, kad komandos ilsėtis po dviejų kėlinių išėjo švieslentėje degant lygiam rezultatui. Po ilgosios pertraukos aukštesnę pavarą įjungė kovingieji lygos senbuviai iš Vievio, kurie padidino savo puolimo apsukas ir perėmė iniciatyvą į savo rankas ir daugiausiai nauju komandos  lyderiu vis labiau  tampančio Fausto Kulbicko pastangų dėka atitrūko nuo lygos debiutantų bei laimėjo rungtynes rezultatu 73:66 bei iškovojo antrąją pergalę leidžiančia pavyti daugelį aukščiau esančių lygos komandų. Nugalėtojų gretose jau minėtas Faustas Kulbickas įmetė 21 tašką. Taip pat šis jaunasis talentas dar spėjo atkovoti ir 10 kamuolių. Pralaimėjusių komandoje spindėjo apie save priminęs dar vienas pripažintas lygos snaiperis Marius Radvilas, kuris įmetė  24 taškus. Iš jų  net 21 tašką  pelnė tritaškiais . Panašu, kad šis žaidėjas pasiruošęs tritaškiu konkurse ,,Žaibo“ atstovui Lukui Aleksiūnui, kuris šiame sezone jau ir gi yra įmetęs 7 tritaškius.