Eriko Seniūno šimtaprocentinis pataikymas atnešė dar vieną pergalę komandai ,,IDIP" 982

Paskutinės EKKL antrojo turo rungtynės vyko  lapkričio 7 dieną Rumšiškėse, kur susitiko aikštės šeimininkų komanda „IDIP “ (2-0) prieš svečius iš Elektrėnų komandą ,,Centauras“ (1-1). Nuo pat rungtynių pradžios rungtynių kontrolę į savo rankas paėmė aikštės šeimininkų komanda, kuri puikiai pataikydama, ypač dvitaškius metimus,  žaisdama gražų komandinį žaidimą vis labiau tolo nuo savo varžovų ir po dviejų kėlinių jau turėjo solidų 24 taškų pranašumą. Po ilgosios pertraukos jaunieji elektreniečiai kiek įmanydami bandė vytis savo varžovus, kol galiausiai pralaimėjo rungtynes garbingu rezultatu 71:81. Nugalėtojų komandoje naudingiausias ir rezultatyviausias buvo visus 11 savo metimų iš žaidimo pataikęs ir net 4 sezono rekordus pagerinęs Erikas Seniūnas – įmestų tritaškių, įmestų dvitaškių, taškų ir naudingumo balų (31 tšk., 8/8 dvitaškių, 3/3 tritaškių., 17 atk. kam., 54 naud. b.). Reiktų rimtai paanalizuoti EKKL istorijos metraščius ar esame matę tokį pasirodymą.  Pralaimėtojų komandoje naudingiausias buvo Emilis Abramavičius – 17 naud. b.,  o rezultatyviausias Ugnius Baslyk -14 taškų.

Išsami rungtynių statistika: "IDIP" 81:71 "CENTAURAS“ (2023-11-07) EKKL lyga / EKKL